• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Nu-mi amintesc Raspunsul Secret (Nu-mi amintesc Raspunsul Secret)
Nu-mi amintesc Raspunsul Secret
mircea
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 3:01 PM
Nu-mi amintesc Raspunsul Secret.Va rog sa-mi spuneti cum il pot afla din nou.Multumesc.
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 4:08 PM
mircea, nu se poate
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 3 | 4:21 PM
Poate rezolvi ceva daca trimiti si completezi un formular la http://www.ucoz.ro/contact/
Incercarea moarte n'are

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 4:22 PM
bogdannn96, Ucoz nu va da niciodata parola prin mail ,daca ii contactezi , sau poate , dar cam greu smile incearca .
mircea
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 4:24 PM
Eu nu doresc parola ... doresc doar raspunsul intrebarii secrete.
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 6 | 4:29 PM
mircea, nu se poate , dar incearca sa contactezi administratia Ucoz
mircea
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 4:32 PM
Am contactat-o acum ... sper sa-mi dea un raspuns cat mai repede.
Adica in cazul in care cineva afla parola de la control panel, iar eu nu mai stiu raspunsul intrebarii secrete pentru a schimba parola de la control panel, site-ul e compromis ?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 8 | 4:52 PM
mircea, da , in cazul in care nu iti amintesti/recuperezi parola

Mesajul in ce limba l-ai scris ?

mircea
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 4:53 PM
Numar de telefon au cei de la ucoz ?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 10 | 5:01 PM
mircea, nu ,ii poti contacta doar pe e-mail
SimpluHG
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 2:25 PM
Si eu am uitat odata ''raspunsul secret'' si un binevoitor eu fiind l-a inceput in ale uCoz s-a oferit sa ma ajute: cu tema, meniu, contacte, link-uri, etc. dupa o perioada site-ul avea 30-40 vizitatori si acel binevoitor s-a intors si mi-a stricat site-ul.. si acela a fost sfarsitul unui mic ''website''.

Nu prea cred ca se poate recupera intr-un fel (daca da.. cum?), cel mai indicat ar fi la asemenea chiestii sa pui ceva important pentru tine care sa nu-l uiti asa usor..

bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 12 | 2:45 PM
Incearca sa trimiti un formular la cei de la uCoz , sau trimite o cerere din asistenta tehnica a panoului de control de pe site-ul tau
Pentru a trimite o cerere din asistenta tehnica trebuie sa adaugi dupa aresa site-ului tau /panel/?a=support
Exemplu: http://numesite.ucoz.ro/panel/?a=support
Daca nu ai inteles ceva te rugam sa revii cu un raspuns

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Nu-mi amintesc Raspunsul Secret (Nu-mi amintesc Raspunsul Secret)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: