• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Cum pot modifica numele unul Modul ??
Cum pot modifica numele unul Modul ??
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 1 | 9:35 PM
Am schimbat odata numele ,insa acum nu reusesc ,as dori ca Modulul -blog sa ii schimb numele in Filme online si nu reusesc.
Ma poate ajuta cineva acum ?? deoarece e putin urgent
Multumesc anticipat .

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 9:39 PM
marius15, Main » Substitution of default phrases --> Module names --> si modifici cum vrei smile
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 3 | 10:06 PM
Mersi mult DEVIL sa rezolvat ,ca sa nu mai deschid un alt topic cine ma poate ajuta sa fac rost de acele coduri embed deoarece ori de cate ori intru pe site-uri de filme online din 20 de filme daca reusesc sa fac rost de un cod e mult cry Acum spre exemplu am intrat AICI in aceasta pagina si nu reusesc sa iau codul acestui film The Mechanic ,dupa cum bine vedeti sant 2 servere si pot scoate de pe server 2 codul insa imi apar toate acele chestii in fereastra filmului si nu as vrea asta .Am reusit prima data sa scot de la un film un cod in care se vede perfect fara acele butoane in fereastra asa cum apare in server 2 .Ma puteti ajuta sa scot codul filmului de pe server 1 asa cum apare aici?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 11:00 PM
marius15, deci stai sa te invat smile :
La orice film poti lua codul embed din sursa smile simplu : ti click-ul apasat din stanga spre dreapta pe mijlocul player-ului pana ajungi in capat cand ai ajuns in capat apesi click dreapta si dai "view selection source " si copiez codul ce este selectat smile

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Cum pot modifica numele unul Modul ??
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: