• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Cum schimb rating cu titlul postarii
Cum schimb rating cu titlul postarii
georgian
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:39 PM
sall.cum pot schimba panoul de rating si in locul acestuia sa apara titlul postarii.

http://i58.tinypic.com/2vb08io.png
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 10:53 PM
georgian, ai omis să menţionezi linkul site-ului.
georgian
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:08 PM
sau daca nu se poate macar un script ceva sa apara numele postarii cand treci cu sageata pe el

http://filme720p.ucoz.com/
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 11:49 PM
georgian, în şablonul Aspectul intrărilor schimbă codul...:

Cod
<div id="ratBody" style=""> <div class="ratings"> <div class="voterating"> <div class="vote-button-holder"> <a href="javascript://" id="ucozua" onclick="$.get('/load/0-1-5-9-3',function(data) {if($(data).text().indexOf('Ați votat deja')>-1) _uWnd.alert('Ați apreciat deja acest material!','Eroare!',{w:270,h:80,t:8000}); else {_uWnd.alert('Știam noi că-ți va place!','Vot acceptat!',{w:270,h:80,t:8000})};});"> <span class="vote png" id="vote-good"> <span> Mi-a plăcut</span></span></a> <a href="javascript://" id="ucozua" onclick="$.get('/load/0-1-1-9-3',function(data) {if($(data).text().indexOf('Ați votat deja')>-1) _uWnd.alert('Ați apreciat deja acest material!','Eroare!',{w:270,h:80,t:8000}); else {_uWnd.alert('Acceptăm doar voturile pozitive! :)','Vot neacceptat!',{w:270,h:80,t:8000})};});"> <span class="vote png" id="vote-bad">Nu-mi place</span></a> </div> <div class="clearfix"></div> <div class="voted"> <div class="sparkbar"> </div></div></div></div></div>


(* codul poate fi diferit. Eu asta văd în sursă.)

...şi scrie $ENTRY_TITLE$.
georgian
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 9:55 AM
nu functioneaza,nu.mi apare nimic.un alt script sau cv sa.mi apara titlul postarii cand dai cu sageata pe el nu stii ?
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 6 | 6:51 PM
georgian, în loc de $ENTRY_TITLE$ foloseşte $TITLE$.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Cum schimb rating cu titlul postarii
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: