• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Site Filme online (cine ma ajuta spundumi cum pot face o astfel de tema)
Site Filme online
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 1 | 0:12 AM
http://cinemagia.ucoz.ro/news/crulic_drumul_spre_dincolo_2011/2011-09-28-123

acesta ieste site-ul si ieu vreu sa fac o thema ca a lui.
sau sa pot copia efectele depe site.
ma poate ajuta cineva?

Material modificat de yonutz - Luni, 07/11/2011, 10:14 PM
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 2 | 1:54 AM
Nu avem cum sa te ajutam, trebuie sa inveti cum sa faci o tema smile aceasta e o problema externa care nu are legatura cu uCoz.
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 3 | 5:49 PM
yonutz, este "Design #785" din meniul de teme ucoz si este modificata smile
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 4 | 10:11 PM
devil,merci mult;)

Adăugat (07/11/2011, 9:11 PM)
---------------------------------------------
Remus,mam referit la scripturile si efectele care le are pe site care ma puteti ajuta sa le folosesc la mine pe site si site-ul de sus apartine sistemul ucoz si cred ca ie niste scripturi de ale voastre cred?


Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 5 | 10:30 PM
Credeam ca te`ai referit sa iti dam toata tema exact cum o are el, pai acolo la el pe site majoritatea sunt informeruri iar 85% din site este modificat din Design » Design management, trebuie sa ai cunostinte in HTML pentru a face acele scripturi.
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 6 | 10:36 PM
ieu am in romana platforma si nu gasesc design>>Design management
care ie mai exacta?

Adăugat (07/11/2011, 9:36 PM)
---------------------------------------------
pai nu vreau cine stie ce de la site decat efectul cand trec cu mausul sa se mareasca poza si cele cu vizalizoari etc si modul de intrari la filme atata nimic mai mult biggrin


Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 7 | 0:05 AM
In bara de sus apesi pe Design » Adiministrarea Design-ului

Poti sa faci in www.site-ul-tau.ucoz.ro/load/ ce a facut el sau in o alta categorie pe care o doresti tu, toate categoriile au un script facut de ucoz care iti arata vizualizarile, data, etc. iar daca vrei sa ti-l personalizezi trebuie sa intri unde ti-am zis mai sus, ca sa adaugi un articol trebuie sa dai doar pe Categoria Dorita (ex: Catalogul de fisiere, Stirile site-ului, etc.) » Administrarea intrărilor » Adauga o noua intrare

Este un script postat pe site care face sa se mareasca poza la trecerea cursorului pe ea http://forum.ucoz.ro/forum/23-216-1

creezsiteuri
Postări: 24
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 2:12 PM
Vai de capul meu... yonutz, ai omorat limba romana :-|
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 9 | 8:15 PM
Quote (creezsiteuri)
Vai de capul meu... yonutz, ai omorat limba romana :-|


Va rugam sa nu mai postati mesaje aiurea care nu au legatura cu tema de discutie.

yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 10 | 8:56 PM
Sincer nu am din cate stiu.....creezsiteuri, inca se mai preda romana la scoala nu deci treieste:-p

Adăugat (08/11/2011, 7:56 PM)
---------------------------------------------
Imi cer scuze... remus, dar trebuia sai raspund la baiat


Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 11 | 3:08 AM
yonutz, Ma ajuti si tu in niste privinte si iti ofer eu totul direct din site.Nu crezi ca ar fi cea mai simpla solutie? smile
Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 12 | 3:37 AM
ok ce ai dori?

Adăugat (09/11/2011, 2:36 Am)
---------------------------------------------
Whisper™, pai depinde la ce apelezi la mine ca daca ie ceva de postat ma deskurk fara probleme de zece chiar zik ieu parerea mea
Whisper™, sau intra aici www.filestar.tk/ si daca ie ceva care iti place iti dau cu cea mai mare placere oricum ieu vreua sa ne unim cativa oameni si sa facem un site frumos sau schimb de informatii depinde ce doreste fiecare

Adăugat (09/11/2011, 2:37 Am)
---------------------------------------------
Whisper™, te astept cu cerintele tale wink


Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 13 | 9:20 AM
yonutz, dupa cum observi postez acest raspuns la 7:20 AM ... diseara can revin de la servici discutam.
Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 14 | 8:03 PM
ok aja ramne
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Site Filme online (cine ma ajuta spundumi cum pot face o astfel de tema)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: