• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Distribuitor rețele sociale » Autentificare pe site cu facebook sau alte retele sociale
Autentificare pe site cu facebook sau alte retele sociale
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 1 | 8:14 PM
Am citit articolul noului update referitor la autentificarea pe site prin retelele sociale, eu am disponibila varianta de inregistrare pe site doar prin uid si intrebarea mea este daca se poate face cont pe uid (implicit pe site) cu ajutorul facebook, google twiter sau altceva??! a fel cum se poate loga ? inregistra omul pe site la categoria comentarii ....

Daca nu ati inteles exact intrebarea va rog sa ma intrebati exact ce nu ati inteles din ea ... smile

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 8:18 PM
nu am inteles.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 3 | 9:08 PM
Muşatinu, in loc de http://img.plici.ro/images/2014/07/05/1b89bb.png sa aiba vizitatorii posibilitatea sa isi faca cont pe site cu ajutorul unor retele sociale cum arata in fotografia http://img.plici.ro/images/2014/07/05/25df97.png ... momentan acest locru se poate doar la comentarii.
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 9:21 PM
CreareWebsite, în curând va sosi şi această actualizare. În acest an, sistemul uCoz va fi plin de noutăţi privind funcţionalitatea şi designul. Până acum, au fost opt smile Vor sosi şi următoarele în curând wink
Material modificat de bigblog - Sâmbătă, 05/07/2014, 9:22 PM
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 5 | 10:50 PM
bigblog, tu de unde ma rog sti toate astea ? dry

Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 6 | 0:13 AM
Crazyness, surse oficiale. Mă refer aici la echipa uCoz.
Chestia cu înregistrarea prin intermediul reţelelor de socializare o ştiu de aici:
Citat Raver
Comentariile sociale nu se verifică momentan prin intermediul reţelelor sociale. Lucrăm activ la înregistrarea prin intermediul conturilor din reţelele sociale, ceea ce înseamnă că în viitor comentariile sociale şi înregistrarea vor fi cumulate. Deși acest proces va mai dura câteva săptămâni, dorim ca utilizatorii să beneficieze totuși de primele opțiuni în primă fază, acesta fiind și motivul pentru care actualizăm sistemul în mod treptat.

Sursă: http://blog.ucoz.ro/blog....-18-155
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 7 | 1:45 AM
bigblog, multumesc.
Asteptam si multumim Ucoz!

Material modificat de CreareWebsite - Duminică, 06/07/2014, 1:46 AM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 8 | 9:21 AM
CreareWebsite, a urmatru update va fi cnectarea la site prin retelele de socializare
Crazyness, aboneaza-te pe fcebook si o sa stii si tu ultiimele stiri.

DeathShadow
Postări: 16
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 5:12 PM
Buna ziua!
Am citit intrebarea userului de mai sus, am o problema asemanatoare, doar ca invers celei a lui:
- Vreau sa scot posibilitatea logarii si inregistrarii cu alte retele sociale. Inainte exista aceasta obtiune, dar ori nu mai este ori cu noul design imi prind urechile si nu mai gasesc aceasta optiune.
Multumesc pentru un eventual raspuns.

Adăugat (12/08/2017, 5:12 PM)
---------------------------------------------
OK, Mersi am gasit imediat dupa ce am scris mesaj. Scuze.

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Distribuitor rețele sociale » Autentificare pe site cu facebook sau alte retele sociale
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: