• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Distribuitor rețele sociale » Eroare la distribuirea pe facebook
Eroare la distribuirea pe facebook
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 1 | 0:17 AM
Salut!

Am si eu o problema cand vreau sa distribui pe facebook site-ul meu.

Iata o poza http://imagnet.ro/images/DFEA.png

Ma puteti ajuta va rog frumos? smile

Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 5:40 PM
CreareWebsite, domeniul ucoz.ro (inclusiv subdomeniile) este blocat de catre facebook.
Nu cred ca poti face nimic in privinta asta (doar in cazul in care atasezi un domeniu) pentru moment.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 3 | 8:42 PM
Danny, ai scris mai sus ca si cum ar fi blocat de 300 de ani ... dar eroarea aia imi apare de acum 2 zile... nicidecum de cand am site-ul!
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 4 | 3:32 AM
CreareWebsite, nu stiu de cate zile iti apare .... cert este ca facebook a blocat domeniul ucoz.ro si sunt afectate si subdomeniile.Nu e nimeni bucuros de asta pentu ca ne afecteaza in mod egal pe toti, mai putin cei ce au domenii proprii atasate.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 5 | 6:41 PM
Danny, ma gandeam ca ar fi ceva de facut de catre cei care sustin site-urile astea ... corporatia ucoz ... treaba asta tine de promovare, daca eu imi promovez site-ul care are domeniu gratuit automat ii promovez si pe cei de la ucoz ... logic! Daia am creat topicul asta ...
informatii
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 4:44 AM
Salut . am inteles ca e blocat facebook la ucoz .. dar eu am cumparat domeniu si tot mesajul : Eroare
This URL Is Blocked: The URL "http://informatii.ucoz.co.uk/panel/?a=fboauth" has been blocked from Facebook. ... am cumparat domeniul informatii.co.uk si nu pot atasa pagina de facebook ... daca se poate rezolva cumva va rog sa ma anuntati ,,, sau daca pot pune alt script ..
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 7 | 9:23 AM
informatii, acum vad ca merge!

Adăugat (26/12/2013, 8:23 AM)
---------------------------------------------
Danny, se poate rezolva problema de mai sus ?


ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 8 | 11:06 AM
CreareWebsite, se poate, dar chiar crezi ca o vor face acum de sarbatori?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 9 | 10:38 PM
CreareWebsite, informatii, situația e în curs de rezolvare, până la sfârșitul anului facem tot posibilul să remediem incovenientul.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 10 | 11:23 PM
Eu nu am domeniu ucoz si am aceeasi problema cu site-ul.A fost o perioada de cateva zile in care nu mergea sa trimit nimic,apoi a revenit la normal,iar dupa cateva zile iarasi am revenit la acea problema.Nu cred ca este de la Facebook,posibil sa fie ceva de la Ucoz.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 11 | 3:02 PM
Muşatinu, nu de sarbatori normal ... problema este de mai mult de o luna ...

Adăugat (07/01/2014, 2:02 PM)
---------------------------------------------
Muşatinu, Raver, se mai rezolva ceva cu problema mai sus postata?


Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 12 | 7:58 PM
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 13 | 8:45 PM
Danny, multumesc de raspuns.

Sper ca rezolvarea problemei sa nu stea in asteptare doar ci si intr-o sesizare din partea ucoz.ro la facebook inainte.

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 14 | 8:14 PM
CreareWebsite, au fost făcute sesizări multiple la Facebook, rezolvarea încă se lasă așteptată..
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 15 | 1:10 AM
Raver, se mai "aude" ceva de problema mai sus mentionata?

Cei care au infiintat corporatia asta "uCoz" au luat legatura cu cei de la Facebook?

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Distribuitor rețele sociale » Eroare la distribuirea pe facebook
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: