• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Distribuitor rețele sociale » Lansarea modulului Distribuitor Rețele Sociale
Lansarea modulului Distribuitor Rețele Sociale
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 2:12 AM
Avem plăcerea să anunțăm lansarea celui de-al 23-lea modul al sistemului uCoz: Distribuitor Rețele Sociale.
Pe lângă faptul că este complet gratuit, acesta va ajuta administratorii website-urilor care au creat și dezvoltat comunități semnificative în jurul rețelelor sociale să interacționeze mult mai ușor cu acestea. Astfel, prin intermediul acestui Modul se va putea publica cu ușurință conținutul generat pe website-urile proprii, direct pe rețelele sociale dorite în mod automat, printr-un singur click.

Dintre rețelele sociale integrate momentan amintim: Facebook, Twitter, Tumblr, VK sau LinkedIn. Mai multe detalii despre funcțiile și avantajele acestui modul vă invităm să citiți aici, pe Blog. Așteptăm impresii și sugestii din partea voastră!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 2 | 11:18 AM
biggrin biggrin biggrin smile smile biggrin

Adăugat (16/08/2013, 10:18 AM)
---------------------------------------------
mie numi arata facebook angry


<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 3 | 11:33 AM
Resppect, stai calm ca la cei carora le arata nu le merge happy

Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 4 | 11:45 AM
biggrin biggrin
<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 1:48 PM
Resppect, Crazyness, este în curs de finalizare procesul complet de integrare cu Facebook și până la sfârșitul săptămânii viitoare sperăm să remediem.

Ideea e că, după cum vă informam aici estimam lansarea finală pe sfârșitul lunii dar, ne-am grăbit puțin astfel că mai avem de finalizat integrarea completă cu Facebook. Lansarea a fost grăbită mai ales datorită faptului că integrarea cu VK (V Kontakte): http://en.wikipedia.org/wiki/VK_(social_network), cea mai mare rețea de Socializare folosită de utilizatorii uCoz (80-85% fiind vorbitori de limba rusă) a fost realizată rapid și cu ușurință.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 6 | 4:29 PM
Foarte folositor modul.Desi nu cred ca am sa il folosesc, cred ca unora le va fi de folos.
Material modificat de Gravedigger - Sâmbătă, 17/08/2013, 4:30 PM
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 7 | 11:59 PM
La cate milioane de utilizatori are ucoz .......nici nu imi bateam capul cu un nou modul de test care sa aduca Facebookul in prim plan care este...invechit cam cum e Hi5.
De ce nu au creat un modul care sa il instaleze toti cei care folosesc ucoz (daca vreau) iar acolo sa poti posta ( gen facebook ca tot asta ne innebuneste si ne da de mancare) cam orice despre ucoz....ce site ai facut/ce design benga ai obtinut/ce site ucoz ti s-a parut interesant / ce problema ai intampinat- poze & text, dupa mine ar fi mult mai reusit decat facebook /conectari prin facebook etc.

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 8 | 0:45 AM
Chibo, interesanta ideie.... daca am inteles corect, pagina sociala doar pentru ucozeri.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 9 | 4:08 PM
Chibo, da, e o idee interesantă dar deja dezvoltăm un produs similar prin uID.me, care va avea astfel o componentă socială foarte importantă, unde vor fi publicate toate informațiile respective (profile sociale, site-uri create, etc). Iată un exemplu de profil uID:




Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 10 | 11:54 PM
Celalalte module cand sunt adaugate la distribuitor ? In cat timp ? In primul rand sa adaugati modulul video happy ca-mi trebuie biggrin

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 11 | 5:31 PM
Crazyness, Modulul Video este disponibil și poate fi activat imediat.

Practic acest modul (Distribuitor Rețele Sociale) oferă psoibilitatea unui utilizator să distribuie conținutul website-urilor sale direct prin intermediul rețelelor sociale.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 12 | 7:57 PM
Raver, marefeream la distribuitor adica sa-mi distribuie pe facebook datele de pe modulul video smile La asta ma refeream happy

ANDTECH
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 13 | 11:27 PM
Pe site-ul meu http://crypto-mania.cf/ nu mai am Facebook la Distribuitor Rețele Sociale. Mai are cineva aceasta problema ? am doar twitter, LinkedIn si tumblr
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 14 | 7:59 AM
ANDTECH, într-adevăr, rețeaua socială în cauză nu se mai regăsește în listă deoarece subdomeniu ucoz.club a fost blocat de către Facebook.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Distribuitor rețele sociale » Lansarea modulului Distribuitor Rețele Sociale
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: