• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Distribuitor rețele sociale » Eroare la conectarea pe facebook (Eroare !)
Eroare la conectarea pe facebook
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 1 | 4:52 PM
Eroare la conectare :

Citat
URL-ul oferit nu este permis de către configuraţia aplicaţiei.: Unul sau mai multe dintre URL-uri nu sunt permise de configurarea aplicaţiei. Trebuie să se potrivească cu URL-ul site-ului web sau al site-ului gazdă sau domeniul trebuie să fie un subdomeniu al unuia dintre subdomeniile aplicaţiei.


Adica .... ? happy


Material modificat de Crazyness - Joi, 15/08/2013, 4:52 PM
Joker6185
Postări: 145
Reputație: 3
Mesaj # 2 | 5:33 PM
Ai creat o aplicatie Facebook cu ajutorul careia folosesti pluginurile Facebook. La acea aplicatie te-au pus sa ii pui un URL , acum in concluzie : URL-ul folosit in aplicatia Facebook trebuie sa se potriveasca cu URL-ul site-ului pe care folosesti pluginul... Sper ca ai inteles daca nu revin cu screenshot-uri
http://CMovies.net Priveşte filme online CMovies
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 3 | 5:38 PM
Am instalat modulul si am dat conectare cu facebook atat smile Dupa care mi-a aparut
Citat (Crazyness)
URL-ul oferit nu este permis de către configuraţia aplicaţiei.: Unul sau mai multe dintre URL-uri nu sunt permise de configurarea aplicaţiei. Trebuie să se potrivească cu URL-ul site-ului web sau al site-ului gazdă sau domeniul trebuie să fie un subdomeniu al unuia dintre subdomeniile aplicaţiei.


Joker6185
Postări: 145
Reputație: 3
Mesaj # 4 | 6:01 PM
Crazyness, Eu nici macar nu am observat ca a aparut noul modul biggrin Nu te pot ajuta cu nimic pina cind ca mie in lista nu mi-a aparut Facebook. Ceea ce ti-am scris mai sus e solutionarea altei probleme , cea in care ai plugin de like sau share pe site si in consola apare exact acel mesaj care iti apare si tie. Propun sa mai astepti putin Crazyness ca sa apara la toti Facebook-ul si pe urma te putem ajuta
http://CMovies.net Priveşte filme online CMovies
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 5 | 9:43 PM
Joker6185, ok happy .Eu am crezu ca a aparut la toti biggrin

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 11:17 PM
Modul e nou si cu buguri, ieri a fost instalat la toate servertele insa nu avea setarile la retelele de socializare, astazi vad ca au aparut da nu toate. Noua ne ramane sa mai asteptam putin.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 7 | 2:00 PM
sorynik, detalii despre finalizarea integrării cu Facebook aici.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 8 | 3:21 PM
sorynik, mai postasem si eu aceeasi tema (cu acelasi subiect ) putin mai jos wink

laurentiulaur1
Postări: 39
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 6:41 PM
sorynik, caută în url.
Si mie mi s-a intamplat, si la url-ul site-ului aparea ....net, in loc de .ro.
Şi aşa mi l-am conectat.

Căutăm ajutor cu materiale (fig.) aici.
Trenuri (încă selucrează, e nou) şi iar trenuri. (www.lumeatrenurilor.ucoz.net)
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Distribuitor rețele sociale » Eroare la conectarea pe facebook (Eroare !)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: