• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Video » Modulul video Probleme mari (Categori si subcategori)
Modulul video Probleme mari
Mayklsss
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 11:32 PM
http://cupids-arrow.do.am
Salult am si eu o mare problema cu modul video lam instalat e activat tot am setat numar canale tot e acuma vine problema am categori de filme asa http://cupids-arrow.do.am/photo/poza_1/1-0-1 bun dar problema e ca eu am si sub categori care aici nu apar dar aici is facuta uite http://cupids-arrow.do.am/photo/poza_2/1-0-2 de ce numi apar subcategoriile si ce as putea sa fac datimi si mie un sfat IMI POTI TRIMETE RAS SI MA MAIL. mdulgheru64@gmail.com cry cry cry cry cry cry cry cry cry va rog ajutor sunt in ceata rau wacko wacko wacko wacko

Adăugat (10/03/2014, 10:32 PM)
---------------------------------------------
Daca are cineva vro ideie ma poate contacta si pe facebook mail numai sami dea o ideie wacko sa ma scoata din ceata

vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 2 | 0:00 AM
Mayklsss, Inaintea numelui categoriei Filme si Emisiuni Tv ai cate un folder,dai click pe ala si iti apar subcategoriile
Mayklsss
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 0:03 AM
NUUUUUUU AIA AM INCERCAT EU SA LE FAC DAR E GREU CU CODURILE HTML MA REFER LA RUBRICA VIDEO DA CLIC SI SA VEZI CA NU APARE CE AM IN POZE CUM AM FACUT SETARILE CU SUBCATEGORI cry
vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 0:14 AM
Mayklsss, La mine apar !


Mayklsss
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 2:18 AM
Nu stiu cred ca e o problema la mine atunci ms chiar mai ajutat ca vroiam sa mapuc sa modific html ms mult biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin si orcand daca te pot ajuta cu ceva sa nu eziti sami ceri si daca pot o sa te ajut ms mult inca o data cool

Adăugat (11/03/2014, 1:18 AM)
---------------------------------------------
cool mersi mult inca o data acum miam dat seama am o problema eu cu firefox cred ca, trb sa instalez plusing de ja nu stiu dar ms acum stiu ca nui de la html il modificam degeaba baftaa biggrin

vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 6 | 2:28 AM
Mayklsss, Cu placere.
Mayklsss
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 9:30 PM
Salut cine poate sami dea si mie o ideie ce naiba sa aiba firefox sau ce supliment sa bag sa pot sami vad si eu pagina cum o vad ceilalti ex poze si problema mai sus mrs ast ras
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 8 | 11:07 PM
Incearca Chrome smile
Good things come to those who wait!
Mayklsss
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 11:21 PM
am incercat si cu chrome nu vrea eu cred ca e cv de la java nu stiu ce are ma doare capu de eri tot incerc sai dau de cap am schimbat windowsul am adaugat suplimente am schimbat java da nam gasit pe net tot ce am descarcat nu se valideaza cu webul in pc merge dar in borsec pace chiar nu stiu ce sa mai fac

Adăugat (11/03/2014, 10:21 PM)
---------------------------------------------
nici la jocuri numi merge dau sa joc si nu vrea si la ati care iam rugat sa intre sa incerce le merge marea trb nu e ca na eu incarc eu tai eu spanzur cum vine vb da nu pot sa verific ce bag si intra cineva si ce zice ca nu merge si automat se duce catre alt sait

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Video » Modulul video Probleme mari (Categori si subcategori)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: