• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Video » Aspectul intrarilor
Aspectul intrarilor
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 1 | 5:03 PM
Am setat (aveam) 3 coloane pe pagina principala cu intrari si imi par doar 2 de ce ? Nu am modificat nimic ! Si nu am alt admin.

Adăugat (11/10/2013, 3:36 PM)
---------------------------------------------
http://malovatz-city.ucoz.ro/

Adăugat (11/10/2013, 3:42 PM)
---------------------------------------------
Am restaurat un sablon de rezerva findca imi fac o copie ori de cate ori modific ceva si nimic :| De la uCoz e problema : Setarile modulului video daca pun 4 coloane par 3 daca pun 2 apare una si tot asa Va rog sa rezolvati problema cat mai repede posibil cry

Adăugat (11/10/2013, 4:03 PM)
---------------------------------------------
Alte probleme :| Nu stiu ce au facut ai de sus dar ar face bine sa remedieze problemele ca eu nu pot sa mai tin site-ul in halul asta Trebuie sa il inchid temporar



TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 2 | 8:24 PM
Crazyness, cu ceva de genu ma confrunt si eu cam de o saptamana insa in modulul Albume Foto, in timp ce se incarca pagina, intrarile apar una langa alta dar dupa ce se incarca pagina acestea apar normal, totusi nu imi convine sa apara asa nici macar cand se incarca pagina.
Material modificat de TheGame - Vineri, 11/10/2013, 8:27 PM
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 3 | 8:42 PM
TheGame, la mine problema aparu astazi si ma omoara cu zile Daca fac o ,odificare in setarile modului video orice valoare as pune la coloane imi pre cu una in minus si nu mai sunt nici centreate ca inainte sad Ma enerveaza ca se vede ca foarte nasol site ul Numai cand ma gandesc cat am muncit la el :|

Adăugat (11/10/2013, 7:42 PM)
---------------------------------------------
TheGame, am intrat pe site ul tau si ai dreptate in timpul incarcarii imaginile se intercaleaza



ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 9:33 PM
Crazyness, sunt 2 pe rand pentru ca nu incap 3, ar arata cam asa:


Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 5 | 10:17 PM
Muşatinu, pana acum cateva ore totul a fost ok si aveau loc 3 Nu am facut nicio modificare dupa cum am precizat asa ca nu vreau sa aud scuze biggrin De la mn nu este problema va garantez

Adăugat (11/10/2013, 9:17 PM)
---------------------------------------------
Ca sa va fac sa intelegeti de ce nu este problema de la mn : In setari al modulul video am setat 3 coloane pt intrarile de pe principala da ? Daca nu ar avea loc presupun ca s-a vedea mai la dreapta de cadru pe cand ele sunt afisate de parca ar fi setat 2 coloane biggrin Si cum am mai spus : Daca modific 3 cu 2 ramane la fel , daca modific 3 cu 4 atunci se vad 3 dar nu sunt afisate corect ,daca modific 3 cu 5 apar 4 dar iar la fel ies din cadru in loc sa treaca in continuare sub biggrin



ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 10:32 PM
Crazyness, nu stiu nu stiu, scrie la Suportu tehnic insa doar in engleza sau rusa biggrin
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 7 | 6:41 PM
Muşatinu, le-am scris dar in romana cum le-am scris si inainte Are ceva ?

Adăugat (11/10/2013, 9:52 PM)
---------------------------------------------
Am creat alt sablon de rezerva si am redat sablonul initial la tot modulul ca sa verific daca am gresit eu si nimic tot asa apare biggrin

Adăugat (11/10/2013, 9:53 PM)
---------------------------------------------
Trebuie sa ma intelegeti ca am muncit prea mult timp la site ca sa-mi faca una ca asta :))

Adăugat (12/10/2013, 4:58 PM)
---------------------------------------------
Inca nu am primit nicun raspuns de la Asistenta ...

Adăugat (12/10/2013, 5:41 PM)
---------------------------------------------
Muşatinu, dovada ca inainte erau 3 coloane : http://www.youtube.com/watch?v=gyjhzcXWsgU&feature=youtu.be



TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 8 | 3:07 PM
Muşatinu, trebuie ca neaparat ca noi sa le trimitem mesaj sau puteti si voi (cei care se ocupa de forumul ucoz ro) sa le transmiteti problema?
Daca unii nu stiu engleza sau rusa?

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 9 | 4:22 PM
TheGame, eu nu fac parte din ucoz, doar ajut pe forum si nu am contact cu suportul tehnic.
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 10 | 7:17 PM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 11 | 6:14 PM
TheGame, Crazyness, a fost transmisă situația cu care vă confruntați la Suportul Tehnic și ea va fi remediată în cel mai scurt timp. (Cel târziu până mâine 14/10).
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 12 | 4:14 PM
Raver, multumesc foarte mult biggrin

Adăugat (15/10/2013, 3:14 PM)
---------------------------------------------
Problema a fost rezolvata ! Multumesc tutoror celor care au ajutat la rezolvarea problemei biggrin
Topic inchis biggrin



Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 13 | 4:25 PM
Crazyness, si care era problema ? biggrin
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 14 | 8:57 PM
Citesti topicul si afli :))

Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 15 | 10:02 PM
Crazyness, serverul biggrin dala in sud
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Video » Aspectul intrarilor
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: