Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » I love uCoz (aplicație pentru Facebook)
I love uCoz
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 7:36 PM
Instalare Aplicație Facebook


Avem vești bune, în special pentru voi: vrem să fim mai aproape de utilizatorii noștri activi ai rețelelor sociale! Acum, uCoz Servicii Web oferă o aplicație specială Facebook.

Plasând aplicația "I Love uCoz" pe pagina personală (Wall) veți susține atât compania uCoz pe de o parte, iar pe de cealaltă veți putea obține posibilități și bonusuri suplimentare pentru website-ul dvs. Noi vă mulțumim anticipat pentru atenție și sperăm să vă implicați cât mai activ în sistemul nostru dar și în rețelele sociale.

Fiecare utilizator uCoz înregistrat pe Facebook poate participa la oferta promoțională "I Love uCoz". Este suficient să instalați aplicația pe pagina dvs, după care să apăsați butonul de postare a unui mesaj cu oferta promoțională pe pagina personală de Facebook, urmând ca prietenii dvs să vă ajute la obținerea unui bonus sau a unui discount.



Ce trebuie să fac pentru a participa?

Pentru a participa la oferta promoțională "I Love uCoz" trebuie să:

1. Deschideți aplicația (fiind deja conectați la pagina personală de Facebook);
2. Apăsați pe butonul "Get a bonus", după care urmați butonoul "Participate" din aplicație și postați mesajul pe Wall (Perete) (mesajul în sine va apărea în fereastra de lângă, după ce apăsați butonul "Participate").
După ce ați făcut acest lucru - sunteți participant


Cum obțin un bonus?

Doar prietenii dvs vă pot ajuta să obțineți bonusuri sau cadouri. În funcție de numărul de "Like-uri" pe care statusu-ul "I Love uCoz" îl obține, veți putea să primiți diferite bonusuri la achiziționarea unor servicii premium în sistemul nostru. Acest lucru înseamnă să le cereți prietenilor să dea "Like-uri". Iată o listă cu bonusurile pe care le puteți primi:


  • 10 "Like"- discount la achiziționarea unor servicii premium!
  • 25 "Like"- pachet de servicii pentru o lună, ca și cadou!
  • 50 "Like"- pachet de servicii pentru trei luni, ca și cadou!
  • 100 "Like"- certificat cu nume domeniu ca și cadou!




Cum primesc bonus-ul dacă am obținut numărul necesar de "Like-uri"?

Există un link "Obține un bonus" în meniul aplicațiilor. Puteți să comandați bonusul acolo. După ce ați completat formularul și ați trimis datele spre procesare veți obține fie bonus-ul fie un mesaj care vă spune că momentan acesta nu poate fi acordat, însoțit de motivele pentru acest lucru (această notificare va fi trimisă pe e-mailul specificat).

Care sunt limitele de timp ale promoției?

În acest moment, nu există o limită de timp. Puteți aplica oricând, o singură dată.


În concluzie...

În timp ce obțineți numărul necesar de "Like-uri", puteți să comunicați chiar aici pe forum cu ceilalți utilizatori, pentru a obține ultimele știri din sistemul nostru. Vă dorim mult succes!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
TotEu
Postări: 150
Reputație: 8
Mesaj # 2 | 10:06 PM
Daca am creat o pagina pentru site-ul meu si am participat cu ea la aplicatia I love ucoz pot sa primesc premiul?sau trebuie sa fie doar pagina personala?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 12:07 PM
TotEu, poți să alegi oricare dintre variante. E ok să folosești pagina pentru site-ul tău, atâta timp cât urmezi instrucțiunile de obținere a bonusului!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
dj_mazz
Postări: 267
Reputație: 13
Mesaj # 4 | 12:24 PM
Cum vad cate like am?
http://www.radio-mazzero.com
v1rus7z
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 12:45 PM
am si io o intrebare daca tot e vb de ilove ucoz. ... am strans cele 100 like am primit mail cu Certificate number si pin code si ce fac cu ele ? cum activez domeniu imi poate explica cnv ?
Flme Online 2012 Subtitrate
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 6 | 1:03 PM
v1rus7z, te inregistrezi pe http://domains.ucoz.com/ iti alegi numele domeniului si folosesti codul/pinul pentru a plati domeniul.

Edit: Mai multe detalii vezi post , unde sa mai discutat aceasta problema. (acest topic trateaza alta tema nu are rost sa postam aici)
TotEu
Postări: 150
Reputație: 8
Mesaj # 7 | 3:36 PM
Raver, multumesc pentru informatie...vroiam sa fiu sigur
xXx_vasya_xXx
Postări: 185
Reputație: 8
Mesaj # 8 | 10:40 PM
Nu prea inteleg cam ce primesc la 10 like rolleyes
TvLive-HD "Posturi TV , Radio si Scoruri LIVE !"
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 9 | 10:50 PM
xXx_vasya_xXx, reducere la orice pachet servicii cumparat de aici pricing .
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 10 | 10:15 PM
Raver, cum imi iau si eu premiul?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 11 | 10:59 PM
yonutz, mergi pe butonul aplicatiei Get a bonus (Obtine un bonus - vezi aici) si completeaza formularul respectiv .
Dupa ce ai facut acest lucru mai citeste odata aces paragraf

Quote (Raver)

Cum primesc bonus-ul dacă am obținut numărul necesar de "Like-uri"?

Există un link "Obține un bonus" în meniul aplicațiilor. Puteți să comandați bonusul acolo. După ce ați completat formularul și ați trimis datele spre procesare veți obține fie bonus-ul fie un mesaj care vă spune că momentan acesta nu poate fi acordat, însoțit de motivele pentru acest lucru (această notificare va fi trimisă pe e-mailul specificat).

Care sunt limitele de timp ale promoției?

În acest moment, nu există o limită de timp. Puteți aplica oricând, o singură dată.

Sper ca esti lamurit acum happy
Atașamente: 5170442.jpg (101.3 Kb)
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 12 | 3:03 PM
Danny, pai am completat aia cum am facut topicul
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 13 | 2:47 PM
yonutz, retrimite formularul din nou. Trebuie trimis după ce ai obţinut numărul de like-uri dorit.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 14 | 2:16 PM
Raver, ok dar exat aja facusem biggrin

Adăugat (10/06/2012, 1:16 PM)
---------------------------------------------
Raver,

Hello!
Open, please, your wall for public view.

2012/6/9 <yonutzsweetboy@yahoo.ro>
Hello,

Form name: Contact Us
========================================
Link to the message "I Love uCoz" on your Wall: http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=228059527313676&id=10

Review on the promotional offer:
-----------------
100 "Like" - domain as a gift certificate!
-----------------

IP: 109.197.86.18
Date: 09.06.2012, 21:07
========================================

uite mesajul unde anume vine premiul ca aici nu scrie pe site? sau?


Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 15 | 6:34 PM
yonutz, fă te rog public wall-ul tău de Facebook pentru a putea fi vizualizate like-urile de la aplicaţie. Acesta a fost răspunsul primit după ce ai trimis mesajul cu aplicaţia. După ce l-ai făcut public, dă-ne te rugăm de ştire.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » I love uCoz (aplicație pentru Facebook)
Căutare: