• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Servicii platite
Servicii platite
MDD777
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 1:08 AM
In primul rand imi cer scuze daca cumva am postat in partea gresita a forumului. Altundeva nu am gasit unde se vorbeste despre acest lucru.
Ma intereseaza sa cumpar de pachetul "Afacere" (Business) pentru 12 luni ( 1 an ), dar nu stiu cum il pot plati. Va rog daca stie careva sa-mi explice si mie asa pas cu pas ca la om mai nestiutor in treburile astea. Mentionez ca am card Visa euro<26 deschis la Banca Transilvania. Multumesc anticipat !
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 2:14 AM
MDD777, pai.. acolo cand selectezi 12 luni dai select si mergi dupa instructiuni smile
MDD777
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:01 PM
Atat stiu si eu sa fac. Problema e mai incolo . Ca nu stiu cum as putea sa transfer banii. Prin ce serviciu se poate plati din Romania ?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 11:06 PM
MDD777, poti plati prin "Card de credit (USD)" dar tebuie sa ai unul din cardurile "PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Diner's Club, JCB, Discover, CEC Digital"
MDD777
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 11:32 PM
Am card Visa . dar trebuie cumva sa am cont pe 2checkout.com ?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 3:10 AM
MDD777, da
MDD777
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 11:43 PM
Am rezolvat problema aseara. mi-am cumparat pachetul " Bussines" pe un an de zile. Domeniul acela care il primesc gratis mi-l aleg eu ( daca ii disponibil ) sau mi-l dau cel pe care il doresc ei ?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 8 | 11:57 PM
MDD777, Citeşte aici
lucacin
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 12:56 PM
incerc sa platesc cu mastercard si imi zice tranzactie esuata....am bagat tot corect si nimic...ce se intampla?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 10 | 4:47 PM
lucacin, citeste in acest topic mai multe informatii despre problema ta Plata prin Carte de Credit/Debit VISA/MASTERCARD sau PayPal
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 11 | 2:04 PM
lucacin, a fost o problemă la 2Checkout la plățile prin Mastercard. Plățile prin Visa și PayPal funcționează perfect:

https://twitter.com/2checkout/status/263999238759907329

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
gabrielpgg
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 3:35 PM
doresc sa cumpar servicii ca intreorindere individuala. pentru a scadea din contabilitatea valoarea serviciului am nevoie de factura. cum se elibereaza?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 13 | 5:53 PM
gabrielpgg, momentan acest lucru nu este posibil, deoarece firma nu are sediu în România. Oricum, dacă achiziționezi un Pachet Afacere sau Bază pe 1 an de zile, vei primi un Domeniu de tip "NET", "COM" sau "ORG" cadou, tot pe 1 an de zile, ceea ce ajută la amortizarea investiției.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
DjX
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 14 | 9:12 PM
Am o intrebare, dupa ce cumpar pe 1 an primesc domeniu cadou il transfer si gata dar dupa ce expira acel an ce fac? domeniul cadou ce se intampla cu el? il pot prelungi? cum?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 15 | 5:03 PM
DjX, cumperi alt an si artibui di nou domeniul
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Servicii platite
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: