• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Reclama ucoz
Reclama ucoz
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 1 | 2:39 PM
salutare
am siteul neofilms.3dn.ru
Foarte curind planuiesc sa cumpar pentru el pachet premium.
Dar pina atunci se poate de ales de undeva alt tip de reclama, cea standart de la ucoz ascunde o parte din site si nu sade bine deloc
Unde as putea sa ma adresez cu aceasta problema.

Scuzati daca am gresit topicul.

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 6:46 PM
43arin, la moment reclama nu se poate schimba, insa cu premiu scapi definitiv de ea.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 4:22 PM
43arin, metoda prin care poți elimina reclama este achiziția unui pachet "Bază" de 3.09$ pe lună iar, ca plată îți recomand carte de debit/credit. Poate să nu fie a ta personală ci a unui părinte, rudă, frate, etc. Pentru a se putea face plata, trebuie să achiziționezi servicii de minim 5$, deci asta înseamnă pachetul Bază pe minim 2 luni. Detalii despre plata cu CC ai aici: http://forum.ucoz.ro/forum/25-623-1 iar informații suplimentare despre pachete aici: http://www.ucoz.ro/pricing
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 4 | 5:00 PM
Raver, daca achit pe 1,2 ani primesc domeniu?
daca da in ce zona domeniu, .net este disponibil?

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 7:35 PM
43arin, Da, primești domeniu de tip: .org, .net sau.com. Bineînțeles, dacă este disponibilă denumirea pe care o vrei.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
SabinMoraru
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 8:01 PM
salutari! nu stiu in ce topic sa pun aceasta intrebare dar am o nelamurire... mi-am schimbat sablonul la un site uCoz si nu imi mai apare acea bara de sus de la ucoz, nu cu meniul, cea cu publicitatea si mi-e teama sa nu-mi stearga site-ul. Cum fac sa o restabilesc? Precizez ca nu am adaugat nici-un script ca sa mi-o stearga.
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 7 | 11:47 PM
SabinMoraru, uite aici mai multe detalii: http://forum.ucoz.ro/forum/4-1413-1
Si inca ceva bara de reclama nu apare imediat ce ai creat site-ul ,apare dupa cateva zile din cate imi amintesc eu biggrin

Material modificat de daniel - Miercuri, 31/10/2012, 11:57 PM
SORIN
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 3:37 PM
Am suspendat momentan site-ul datorita reclamelor ce apartin Ucoz care au tenta sexuala. Am observat ca aceste reclame sunt postate chiar si pe site-urile de copii .Este unul care contine desene animate iar deasupra reclame sexy care promoveaza produse pentru potenta. Nu vi se pare putin exagerat ? Stiu , veti spune sa-mi achizitionez un pachet premium. Dar pana atunci sunt nevoit sa tin site-ul inchis.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 9 | 3:52 PM
SORIN, nu e exagerat, e o eroare la care se lucreaza. Nici uCoz nu agreeaza astfel de reclame.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 10 | 1:12 PM
SORIN, bannerul a revenit la forma anterioară, poți să-ți reactivezi website-ul.
Good things come to those who wait!
band
Postări: 96
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 7:51 AM
AM realizat 2 site-uri pt scoli si am trimis cereri catre felicia@ucoz.net pt eliminarea reclamei. Mi s-a trmis raspuns de aprobare. Vreo 3 zile a fost ok. Dar apoi au inceput sa apara alt tip te reclame care practic imi blocheaza jumatate de pagina. Stie cineva care e cauza? Multumesc
As pune un print screen dar nu stiu sa-l atasez mesajului
Material modificat de band - Duminică, 07/09/2014, 9:51 AM
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 12 | 11:30 AM
band, adresa site-ului? printscreen`ul se incarca pe un site de upload imagini apoi se pune link-ul aici.
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 13 | 11:40 AM
band, încetează să postezi de două ori acelaşi lucru. Am o presimţire că nu mi-ai citit mesajul din cealaltă temă.

Poţi folosi Imgur pentru uploadarea printscreen-urilor, şi să laşi doar linkul imaginii aici.
Admin7474
Postări: 16
Reputație: -1
Mesaj # 14 | 8:53 AM
http://i.imgur.com/jdxfOXx.jpg

Vi se pare normal la cata reclama ati ajuns sa injectati pe site-uri???

Reclama 1 era suficient si de bun simt, dar 2 si 3 deja este prea mult si prea agasant pentru utilizatori!

Stiu veti spune sa achizitionez un pachet premium care costa destul de mult, 5.99$ pe luna pentru un site care nu produce atat nu se merita! la banii astia imi iau domeniu + hosting si termin balciul, eu zic sa va reganditi politica si sa reveniti la ce era pana acum ca in situatia data veti pierde multi utilizatori care vor migra catre alte platforme!

Aflare Numar Ascuns >>> numarascuns.ucoz.ro
izei
Postări: 19
Reputație: -1
Mesaj # 15 | 9:55 AM
De la 1 reclama! S a ajuns la 3 + popup, si apar la fiecare schimbare de pagina nu doar la accesarea site-ului...
M-am apucat sa lucrez la un site acum paroximativ 2 luni si am bagat deja o gramada de bani in el........si acum ma trezesc cu site ul plin de reclamem 6 dolari este destul de mult sa platesti, cand era 3 plateam dar 6 e cam mult...

Pot spune doar ca este: BATAIE DE JOC!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Reclama ucoz
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: