• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Am 2 probleme cu rubrica "Intrebari si raspunsuri" (Daca ma puteti ajuta)
Am 2 probleme cu rubrica "Intrebari si raspunsuri"
crister_09
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 11:57 AM
1. Cind intra cineva (orcine) la "Intrebari si raspunsuri" nu ii arata categoriile. Eu vreau sa fac mai multe categorii acolo, ca fiecare care vrea sa adreseze o intrebare, sa isi aleaga tema care ii trebuie lui, si acolo sa posteze intrebarea. Chiar nici mie nu imi arata categoriile acolo la rubrica "Intrebari si raspunsuri". Acolo ei pot adresa intrebari la categoria care le trebuie, doar ca nu pot sasi aleaga categoria unde a postat si sasi vada mesajul, si raspunsul. Iata imaginea . Nimic. 2. Am intrebat mai demult daca se poate de creat un tabel in forum. Musatinu a zis ca nu se poate. Si am intrebat pe www.forum.ucoz.com | si a zis ca o sa pot face La "Intrebari si raspunsrui". Tabelul e ok, dar cind cineva scrie un mesaj nu vine in jos mesajul, ci se scrie inainte, si apare jos o bara ca sal citesti in continuare -> IATA | vedeti cum merg acele litere

Ma iertati, stiu ca nu prea am fost explicit, poate imaginile spun ceva?
Material modificat de crister_09 - Miercuri, 07/03/2012, 12:29 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 1:09 PM
crister_09, in General appearance of FAQ pages sau
Aspectul general al paginilor Întrebări frecvente (FAQ)

Inainte de:
Code
<hr />
$BODY$

Puneti:
Code
<?if($CATEGORIES$)?><hr />$CATEGORIES$<?endif?>

crister_09
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 2:14 PM
nu gasesc sad

Adăugat (07/03/2012, 11:36 AM)
---------------------------------------------
gata, multumesc mult, PRO, smile

Adăugat (07/03/2012, 11:37 AM)
---------------------------------------------
doar ca, tot e asa, cu literele alea de"a" nu vin din rind nou, ci merg intr-o linie, off

Adăugat (07/03/2012, 12:14 PM)
---------------------------------------------
stiti de ce?

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 9:35 PM
crister_09, link site, cel mai probabil ati intrat in aspectul modulului dat si ati tastat "a" dupa tegul $MESSAGE$ sau care e pentru Faq
crister_09
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 10:04 PM
Muşatinu, m-am lămurit. Domnul Să Vă aibă În Paza Lui. Doamne Ajută!
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Am 2 probleme cu rubrica "Intrebari si raspunsuri" (Daca ma puteti ajuta)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: