• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Tema UCoz Unica in Romania [ Tradusa de catre mine ]
Tema UCoz Unica in Romania [ Tradusa de catre mine ]
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 1 | 1:58 AM
Va dau Imaginea tema o downloadati de la mine dupa site deoarece aici ea fiind postata v`a fi downloadata la randul ei si copyright si munca depusa se vor distruge asa ca :
Pentru Download : [link]CLICK


Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 1:10 PM
JuSt_Me, tema scrie ca este facuta de tine , cea ce nu este adevarat , nu este unica in romania si nici nu este tradusa in totalitatea , nici nu ai respectat copyright-ul . Nu va mai laudati cu teme luate de pe "net" si zice-ti ca sunt facute de voi
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 3 | 1:57 PM
Dai click pe download si uitete in josul pagini scrie Copyright JuSt_Me si UCozFan eu doar ma tradus-o si sincer nu am mai vazuto pe un site romanesc . Si am scris ca se distruge copyrightul si munca depusa nu ca eu ma creato :P
Mai bine citeai atent inainte sa spui ceva .

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 2:34 PM
Установка.txt
вид новостей.txt

+ Nu e creata de tine ci tradusa, asta cum l-ai numi pe Lucian A, creatoru uCoz.

daca nu gresesc sau markus sau skipy a folosit acest template la site-urile sale.

JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 5 | 2:37 PM
Sincer chiar nu am stiut ca a mai fost folosit si :)) nu am Zis ca este creat de mine am zis ca am traduso doar .
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 2:49 PM
JuSt_Me, dar pe site ai scris Creata de : JuSt_Me and UCOZFAN TEAM
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 7 | 2:52 PM
Modific acum .. dar nu la asta m`am refeerit
YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 8 | 1:38 AM
Quote (Muşatinu)
daca nu gresesc sau markus sau skipy a folosit acest template la site-urile sale.


Nu MarKus sau Skipy au folosit tema asta ci eu . Si inca o folosesc la siteul meu.

SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 9 | 3:34 AM
YOYOYO, eşti sigur ? smile Eu zic că nu. Am folosit şi eu tema asta odată dar doar pentru câteva zile, lucrez în ucoz de prin 2008 şi de atunci mi-au cam trecut prin mână toate temele atractive :).
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Tema UCoz Unica in Romania [ Tradusa de catre mine ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: