• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Fereastra pentru smileuri cum este cea de langa comentarii (Fereastra pentru smileuri cum este cea de langa comentarii)
Fereastra pentru smileuri cum este cea de langa comentarii
iluzii
Postări: 35
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 5:02 PM
as dori si eu un javascript ceva cum este cel de langa comentarii , dar sa pun ce smileuri vreau eu , stiu ca exista la ucoz personalizare smileuri cu setul meu de smileuri dar vreau sa pun setu meu de smileuri si setu ucoz de smileuri langa adauagare comentarii , astept ajutor
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 8:06 PM
iluzii, Main » Smileys editor
iluzii
Postări: 35
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:16 PM
in tocmai ca asta am zis ca nu vreau sa fac . am zis ca folosesc smielurile de la ucoz si un cod prin care sa pun eu ce smileuri vreau deci : smileuri ucoz + smileurile mele langa comentarii asta vreau
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 4 | 8:58 PM
Si nu e tot una daca le adaugi in setul ucoz si pe ale tale ? biggrin
iluzii
Postări: 35
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 11:09 PM
poi vreau sa am setu ucoz standar + setu meu , deci 2 seturi de smileuri la adaugare de comentarii
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 6 | 11:14 PM
iluzii, separat nu se poate , doar ambele combinate
iluzii
Postări: 35
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 11:17 PM
cum ambele combinate ?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 8 | 11:23 PM
iluzii, cele standard si cele care le adaugi tu
iluzii
Postări: 35
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 11:41 PM
stiu mai dar nu merge vreun cod ceva ajax , javascript ceva ca sa am un al 2 lea set creat de mine si sa se adauge in comentarii gen aici cum e pe siteu asta www.kissid.ro , deci are standard alea de la mess si cand dai la " mai multe " mai are ceva smileuri
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 10 | 0:13 AM
iluzii, asta te ajuta ?
Code
<a href="javascript://" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('Sml',' ',-250,-350,{autosize:0,closeonesc:1,resize:0},{url:'/index/35-1-0'});return false;">Toate smile-urile</a>

iluzii
Postări: 35
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 0:25 AM
mda asa vroiam , incerc sa fac ceva , in loc de index/35-1-0 pot pune altceva ? adica daca creez eu de exemplu index/figurine oare o merge ?

Adăugat (02/12/2011, 11:25 PM)
---------------------------------------------
din pacate cand dau sa adaug smileurile adauga codu ala de exemplu :cadou1: dar dupa ce adaug comentariu in loc sa apara poza apare :cadou1:


Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 12 | 0:38 AM
iluzii, am incercat si nu merge , dar poti incerca sa iti alege alte smile-uri de la ucoz frumoase /panel/?a=smiles;l=gr
iluzii
Postări: 35
Reputație: 0
Mesaj # 13 | 0:41 AM
ce pot modifica in cod ca sa imi afiseze in comentariu ce smile am adaugat
aici e adresa cu codu " http://muzica-free.ucoz.net/figurine.xml "

Adăugat (02/12/2011, 11:41 PM)
---------------------------------------------
stiu ca pot de acolo dar ce nu intelegeti voi ca eu vreau sa am cum am pus acum pe site 2 randuri de smileuri dar se pare ca setu meu nu vrea sa apara cand le adaug in comentarii


ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 14 | 1:00 AM
iluzii, http://maxrom.ucoz.com/ aici pe forum este ceva cu smile da nu in ajax.. vezi si tu daca merge
iluzii
Postări: 35
Reputație: 0
Mesaj # 15 | 1:03 AM
am reusit ceea ce vroiam , am descoperit codul , acum merge si trebuie sa adaug toate smileurile pe care le vreau sa imi apara
TOPIC INCHIS

Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Fereastra pentru smileuri cum este cea de langa comentarii (Fereastra pentru smileuri cum este cea de langa comentarii)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: