• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Iconite forum (HELP)
Iconite forum
BlackJack
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 5:45 PM
Buna seara , am si eu nevoie de ajutorul dumneavoastra , am facut un site dar nu ma pricep foarte tare as vrea sa stiu cum pot face numele topicului sa fie scris cu bold si alta marime ? nu stiu cat de explicit sunt dar am facut forum am facut diverse categorii ex "Muzica" sub categorie "Blues" si in "Blues" am facut topic gen " Melodii interesante" acest topic "Melodii interesante" se vede exact cum tastez eu aici in comentariu , si mai doresc sa imi schimb si iconitele dar nu reusesc , sper sa ma ajutati sunt incepator !

Adăugat (09/10/2012, 4:21 PM)
---------------------------------------------
.threadNametd,.threadAuthTd,.threadLastPostTd {font-weight:bold;font-size:10pt;padding:2px;padding:2px;background:#F4D8A8} am reusit sa adaug bold si size , nu reusesc sa schimb culoare font am incercalt color:#cod; si nimic vre-o idee?

Adăugat (09/10/2012, 4:45 PM)
---------------------------------------------
Sa rezolvat si culoarea , au mai ramas iconitele si nu stiu cum sa le schimb
Material modificat de BlackJack - Marţi, 09/10/2012, 9:31 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 9:27 PM
BlackJack, modificati denumirea topicului corispunzator continului acestuia, si dupa va ajut.
BlackJack
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 10:10 PM
Am rezolvat , sper ca este mai bine , se pare ca am o problema si cu , chatul "raspuns nou" (cum este denumit aici pe forum) arata exact ca acesta numai ca nu pot pune bold size color , din cate am vazut merge doar color

Adăugat (09/10/2012, 9:10 PM)
---------------------------------------------
rezolvat se poate inchide

Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Iconite forum (HELP)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: