• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Problema cu pagina (nu se vede nimic)
Problema cu pagina
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 11:42 PM
Vreau ca pagina mea sa o vada si invitati nu doar cei logati cred ca este pus vreun endif aiurea pe undeva dar nu stiu pe unde ma puteti ajuta ca pagina mea sa fie vizualizata de oricine nu doar de utilizatori logati!http://protutoriale.ucoz.ro
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 2 | 3:21 PM
djbest, intra in CP la Principală » Utilizatori » Utilizatori grupuri » Modifică proprietăţile sau permisiunile grupului si setezi la ce sa aiba acces.
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 3:39 PM
tot nu am rezolvat skipy nu stiu ce sa modific pe-acolo nu arata nici o optiune cu vizualizare pagina!!Chiar nu stiu uite-te tu te rog frumos!Pass si id la pm
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 3:56 PM
djbest, http://forum.ucoz.ro/forum/5-847-1
Cine cauta gaseste.

djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 4:42 PM
Problema este ca eu am activate acolo toate grupurile si tot nu mi se vede!Vreau sa mentionez ca; continutul pagini nu poate fi vizualizat decat de cei inregistrati pe site!Eu am activate in prima pagina toate grupurile Mustianu
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 6 | 5:06 PM
djbest, vezi la pagina daca ai bifata optiunea Conţinutul paginii este indisponibil temporar pentru vizualizare, totusi merita sa verifici daca nai bifat

Quote
Problema este ca eu am activate acolo toate grupurile si tot nu mi se vede!Vreau sa mentionez ca; continutul pagini nu poate fi vizualizat decat de cei inregistrati pe site!Eu am activate in prima pagina toate grupurile Mustianu


daca nu vezi la categoria pe care o ai sa nu fi debifat ca vizitatori sa pot accesa categoria respectiva

Material modificat de yonutz - Sâmbătă, 25/02/2012, 5:07 PM
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 5:39 PM
Neah tot nu vrea!
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 8 | 5:54 PM
dami un link ceva sa vad problema?
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 9 | 6:02 PM
http://protutoriale.ucoz.ro
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 10 | 6:07 PM
djbest, ai modificat ceva prin CSS sau ai block facut de acea forma de search pentru ca nu vad nimic nici ca user al site-ului

Deocamdata sa vedem daca ai noroc sa te gaseasca alde Devil sau Musatinu pentru ca au mai fost probleme dastea si parca sa zic ca ei au gasit rezolvarea

djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 11 | 6:10 PM
nu am modificat nimic in CSS
si da am search-ul intr-un bloc e normal nu??
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 12 | 6:38 PM
djbest, interesant chiar nu mai stiu ultima varianta ar fi ca poate la paginile site-ului ai sters codul cu $MESSAGE$ si ai pus probabil codul cu search
Pentru ca am vazut ca apare in orice pagina a site-ului

djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 13 | 0:14 AM
Iarasi mi s-a stricat deci vizitatori nu pot vedea continutul pagini va rog frumos sa ma ajutati ..... vizitatori nu pot vedea nimic! Muşatinu, ce ai zis mai sus este totul ok am verificat.
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Problema cu pagina (nu se vede nimic)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: