• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Ajutatima (O problema cu titlu)
Ajutatima
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 3:24 PM
Cum sa schimb acolo numele sus in stanga in loc de Dominion sa scrie Pro Tutoriale cum fac???uitati link site http://protutoriale.ucoz.ro
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 2 | 4:19 PM
djbest, Aceea este o imagine ( Click sa o vezi ), ea trebuie înlocuită cu alta pentru a aprea altceva acolo.
Faci o altă imagine si o uploadezi peste asta.

djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 5:27 PM
si da-mi niste pasi cum fac asta???
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 4 | 5:55 PM
djbest, îţi trebuie photoshop ( dacă vrei un program bun ). Dacă nu caută un program de editat imagini cât de cât bun. Dar poţi face asta şi cu PhotoShop, acum sunt sute de tutoriale care îţi arată să stergi un text şi să pui altul peste apoi să salvezi că doar asta ai avea de făcut. Caută pe google şi vei găsi !
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 6:14 PM
Da Acum am facut ceva in Photshop si am pus dar uite-te cum se vede e urat parca nu este tot textul....Te rog uitate protutoriale.ucoz.ro
Material modificat de djbest - Luni, 13/02/2012, 6:15 PM
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 6 | 6:42 PM
djbest, nu văd nici o modificare în logo, e aceeaşi imagine. ( Un sfat : editează imeginea acceea pentru a avea aceeaşi dimensiune şi să se potrivească perfect ).
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 6:44 PM
pai si de unde imi dau seama de dimensiune??
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 8 | 7:02 PM
djbest, o deschizi pe aceea cu photoshop şi o editezi, vei avea dimensiunile acelei imagini.
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 9 | 7:05 PM
fi atent eu la photoshop n-am toate shapurile adica formele alea....ca sa desenezi de unde le iau??
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 10 | 8:50 PM
djbest, nu faci altceva decât să ştergi textul acela de acolo şi să scrii altul apăsând pe Horizontal type tool (T), apoi apăsând în imagine unde vrei să pui textul, îl scrii şi apoi salvezi.
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 11 | 10:10 PM
neah nu merge nu-mi da voie sa sterg cu (T) defapt nu-mi da voie sa modific
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 12 | 10:18 PM
djbest, cel mai bine nu mă mai chinui nici eu aşa mult nici tu zi-mi ce vrei să scrie pe acea imagine, ti-o fac eu.
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 13 | 10:20 PM
Pro Tutoriale cu un albastru nu foarte inchis
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 14 | 10:26 PM
djbest, lasă imaginea aici din /images/logo.png pentru că la tine pe site nu mai există.
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 15 | 10:40 PM
scz am uitat:))) http://protutoriale.ucoz.ro/logo.png.png

Adăugat (13/02/2012, 9:40 PM)
---------------------------------------------
http://protutoriale.ucoz.ro/logo.png.png ial din nou s-a facut o mica eroare: Scuza-ma Skipi mii de scuze :|

Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Ajutatima (O problema cu titlu)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: