• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » problema spre facebook
problema spre facebook
REMIXU
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 7:49 PM
se poate face ceva cu recomandarea de pe un site ucoz spre facebook? cand dau like la o intrare ,pe facebook apare pe langa numele intrarii si <!--if()-->- <!--endif--> - se poate face ceva ca sa arate numai numele fara <!--if()-->- <!--endif--> - ? . ma refer cand apreciaz o intrare. va multumesc !
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 2 | 7:56 PM
Fii mai explicit, nu am înţeles ce vrei să spui. Şi codul <!--if()-->- <!--endif--> nu are nici un efect aspura codului HTML, poti scrie orice între <!--ORICE--> nu va afecta cu nimic site-ul !
REMIXU
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:01 PM
Asa imi apare mie pe facebook cand dau like si vreau sa apara normal fara <!--if()-->- <!--endif-->
dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 8:07 PM
SkipY, CRED CA UNDEVA IN PAN. COD HTML A BAGAT CEVA CODURI
GRSITE
REMIXU,
ADU-TI AMINTE CE CODURI AI FOLOSIT SI DE UNDE LE-AI LUAT

INCERCATI SA LUATI DOAR CODURI VERIFICATE!
SALL

Adăugat (19/01/2012, 7:07 PM)
---------------------------------------------
REMIXU, <!--if()-->- <!--endif--> CAUTA-LE SI STERGE-LE

REMIXU
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 8:08 PM
http://facebook.com/sharer/sharer.php?u=$ENTRY_NAME$ asta este codul care lam folosit
Asta este Dumi ca nu am codurile alea bagate in cod, alea apar automat pe facebook
Material modificat de REMIXU - Joi, 19/01/2012, 8:09 PM
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 6 | 9:10 PM
REMIXU, da codul de la Site Catalog-->Page with full entry text and associated comments
REMIXU
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 3:45 PM
Am rezolvat multumesc ! Am intrat la Page with full entry text and associated comments si am sters din "Titlu" <title>$ENTRY_TITLE$ - $CAT_NAME$ <?if($SECTION_NAME$)?>- $SECTION_NAME$<?endif?> - $MODULE_NAME$ - $SITE_NAME$</title> unde era problema. smile
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 8 | 3:59 PM
link site
REMIXU
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 4:03 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 10 | 4:20 PM
REMIXU, mm nu vad nici o problema.. am dat recomandare pentru facebook si merge bine..
REMIXU
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 4:25 PM
Muşatinu, acuma merge bine, deoarce din Page with full entry text and associated comments am lasat decat <title>$SITE_NAME$</title> din toate codurile alea.
Inainte pe facebook cu numele siteului aparea si <!--if()-->- <!--endif-->
Multumesc pentru ajutor !
Material modificat de REMIXU - Vineri, 20/01/2012, 4:26 PM
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » problema spre facebook
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: