• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » INCEPATOR (CERE AJUTOR)
INCEPATOR
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 16 | 7:57 PM
Trebuie să adaugi tu în fiecare zi câte un film, nu are cum să îţi apară automat, doar prin iframe. O să revin eu cu un tutorial pentru acel iframe de filme online cu filme de pe site-ul meu.
Toninonr1
Postări: 114
Reputație: 0
Mesaj # 17 | 5:53 PM
ma ajuti te rog frumos SkipY,
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 18 | 6:11 PM
Toninonr1, cu ce sa te mai ajut ? Ţi-am spus exact tot ce să faci altceva ce pot să îţi mai spun ?
Toninonr1
Postări: 114
Reputație: 0
Mesaj # 19 | 4:09 PM
puteti sa imi bagati un video explicit cum se face acel menu de filme cu categori si cum se baga filmele in menu va rog ca nu reusesc de loc sa fac meniu asta am o luna de cand ma tot chinui si niciun rezultat pana acuma

Adăugat (22/02/2012, 2:09 PM)
---------------------------------------------
puteti sa imi bagati un video explicit cum se face acel menu de filme cu categori si cum se baga filmele in menu va rog ca nu reusesc de loc sa fac meniu asta am o luna de cand ma tot chinui si niciun rezultat pana acuma

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 20 | 10:36 PM
Toninonr1, nu putem sa te ajutam cu asa ceva. Ne cerem scuze dar ne ocupam doar de rezolvarea problemelor aparute in sistem.
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » INCEPATOR (CERE AJUTOR)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: