• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Daca te pricepi bine in ucoz uitete
Daca te pricepi bine in ucoz uitete
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 1 | 9:55 PM
Cei ce cunosc foarte multe site-uri rusesti va rog ceva .

Lasati`mi link-uri cu teme gen design deoarece eu tot am cautat si nu am gasit nimic pe placul meu .

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 11:22 PM
Topic mutat în secţiunea Comunicarea dintre utilizatori
cnusi
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 10:42 AM
JuSt_Me, cele originale le gasesti la Setari>Principală » Setări standard , celelalte sunt pe riscul tau si nu cred ca va face cineva reclama la alte site-uri pe acest forum
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 4 | 2:38 PM
Tu crezi ca nu stiam de cele standard ?
*cnusi cunosc peste 20 siteuri rusesti de teme . Am de unde sa iau numai ca am zis pentru cei ce au gusturi sa`mi lase un link si PM daca se poate cu ceva nou . O voi traduce eu doar sa`mi lase tema .

Material modificat de JuSt_Me - Luni, 02/01/2012, 2:38 PM
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 5 | 1:02 AM
:)) cred ca nu sti ce vorbesti :))) am peste 24 de teme in PC frumoase traduse dar am facut acest topic pentru ca am vrut sa vad si parerea voastra nu numai a mea . Doream sa caut un design frumos si simplu nu complicat sa te pierzi in el . Si apropo ai citit bine ce am scris " numai ca am zis pentru cei ce au gusturi sa`mi lase un link si PM daca se poate cu ceva nou" .
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 6 | 1:45 AM
JuSt_Me, incearca temele de pe acest site http://temeucoz.ucoz.com/ eu folosesc una din ele,dar sa ai grija ca pot sa iti apara probleme dar daca te pricepi la ucoz nu o sa fie probleme de nerezolvat
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 7 | 10:50 PM
TheGame nu`mi plac acele teme sunt prea simple si sunt pe fiecare site eu caut ceva care nu este folosit asa des pe un site si frumoase de exemplu am gasit acum o tema pentru siteul meu am traduso si daca intri pe el o sa vezi ca este ceva aparte fata de alte siteuri
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 8 | 2:33 PM
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 9 | 2:42 PM
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Daca te pricepi bine in ucoz uitete
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: