• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Părerile utilizatorilor de pe prima pagină ucoz.ro
Părerile utilizatorilor de pe prima pagină ucoz.ro
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 1 | 2:59 AM

Reacţia mea după ce m-am uitat la secţiunea "Părerile utilizatorilor" de pe ucoz.ro.

Care sunt criteriile de selecţie?
Să:
ai sub 100 de vizitatori pe zi? (toate în afară de sportpenet.do.am)
să nu postezi nimic de câteva luni? (toate (majoritatea din 2013) )
să nu ai nici un serviciu plătit? (toate în afară de sf-arsenie.com)
să ai domeniul expirat? (andra-fitness.com)
să n-ai un site realizat prin uCoz? (culei.eu)

Vă mândriţi cu părerile celor care le-au realizat?
Atașamente: 0227893.jpg (31.0 Kb)

Material modificat de TheGame - Luni, 06/10/2014, 3:01 AM
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 2 | 9:49 AM
TheGame, ai mare dreptate ... daia mai auzim ERONAT ca platforma ucoz nu ar fi profesionista, nu este adevarat dar cand intri pe pagina oficiala ucoz.ro te sperii vazand site-urile promovate acolo ....
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 2:14 PM
TheGame, CreareWebsite, mulțumim pentru feed-back. Într-adevăr, secțiunea respectivă merită o actualizare, care va fi făcută până la sfârșitului anului (aproximativ concomitent cu lansarea noilor landing page-uri).

La momentul colectării opiniilor respective, toate site-urile realizate de utilizatori erau active. Între timp, unele s-au dezactivat, altele sunt neactualizate iar alte proiecte se dezvoltă și mai mult - totul este relativ și se modifică constant.

Cât despre site-ul Culei de care ai amintit, acesta era la momentul respectiv activ în platforma uCoz, între timp fiind transferat. Părerile respective nu au rolul de a perpetua ideea de mândrie, ci sunt experiențe ale unor oameni care au utilizat sistemul și care au dorit să împărtășească vizitatorilor, ce înseamnă dezvoltarea unui website prin intermediul aceaste platforme.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 4 | 5:57 PM
Citat Raver ()
Într-adevăr, secțiunea respectivă merită o actualizare, care va fi făcută până la sfârșitului anului (aproximativ concomitent cu lansarea noilor landing page-uri).

Mă bucur să aud asta. biggrin
Raver, ca de obicei, mersi pentru răspunsurile detaliate.

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 11:55 PM
Baieti si fete, nu e unicul topic pe aceasta tema, am impresia ca v-ati inteles...
ce atata v-ati luat de prima pagina ucoz ro, credet ca daca pagina voastra va fi postata acolo veti primi un numar enorm de vizite?
Daca va uitati mai atent in sursa paginii veti vedea ca are rel="nofollow" adica acest link nu trebu sa fie listat.
Asa ca baieti si fete, v-ati inteles voi sau nu biggrin degeaba vreti ca site-urile voastre sa fie pe ucoz.ro biggrin

CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 6 | 1:16 AM
Citat Muşatinu ()
Baieti si fete, nu e unicul topic pe aceasta tema, am impresia ca v-ati inteles...
ce atata v-ati luat de prima pagina ucoz ro, credet ca daca pagina voastra va fi postata acolo veti primi un numar enorm de vizite?
Daca va uitati mai atent in sursa paginii veti vedea ca are rel="nofollow" adica acest link nu trebu sa fie listat.
Asa ca baieti si fete, v-ati inteles voi sau nu biggrin degeaba vreti ca site-urile voastre sa fie pe ucoz.ro


Ai scris "nimic" ... si NU, NU S-A INTELES NIMENI CU NIMENI! Stai linistit ca nu comploteaza nimeni sa nimic ....

Toata treaba e ca lumea incepe sa se sature de "selectia" de acolo .... aici nu e vorba de vizite, ca si cu 10-15 vizite maxim pe zi daca ar aparea vre-un site de-al meu acolo si fara tot cam aia e, ideea principala era alta!

Respect foarte mult platfora asta si consider ca pe ucoz sunt create site-uri foarte interesante in comparatie cu ce este prezentat pe ucoz.ro ca si "exemple" de "asa da"!

Material modificat de CreareWebsite - Marţi, 07/10/2014, 2:04 PM
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 7 | 4:40 AM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 8 | 8:20 PM
TheGame, nu am inteles sarcasmu
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Părerile utilizatorilor de pe prima pagină ucoz.ro
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: