• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » De la 1 Noiembrie trebuie sa platesti $2.99/luna ca sa stai
De la 1 Noiembrie trebuie sa platesti $2.99/luna ca sa stai
iulianstoian2
Postări: 44
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 0:42 AM
Voi ati primit mail de la facebook cum ca ar implementa un serviciu de plata ?
Menlo Park, CA - La o conferință de presă în această dimineață, Facebook lansat noul planul lor de serviciu lunar care începe la 1 noiembrie în acest an. Gigantul social media spune că ei vor începe să se încarce membri 2.99 dolari / luna pentru a utiliza serviciile pe care site-ul are de oferit.
"Dupa ce sa gandit mult la aceasta decizie, la sfarsitul zilei, am fost nevoiți să adaugi acest comision lunar", fondatorul Facebook și CEO-ul Mark Zuckerberg a declarat reporterilor. "Dacă nu facem ceva cu privire la costurile în creștere acum, Facebook ar putea înceta să mai existe în viitorul apropiat."
Daca vrei sa citesti tot :
http://iulianstoianblog.blogspot.it/2014....ti.html
Am tradus cu google translate biggrin
Voi ce parere aveti ?

lol (bigblog)
Material modificat de iulianstoian2 - Luni, 22/09/2014, 0:43 AM
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 2 | 2:22 AM
Citat iulianstoian2 ()
Voi ce parere aveti ?


Sunt de parere ca trebuie sa iei avertisment si sa incetezi cu tampeniile de clasa a 2-a!

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 4:50 PM
iulianstoian2, este o știre fictivă, mare atenție de unde preluați și ce publicați. Facebook a fost și rămâne gratuit.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » De la 1 Noiembrie trebuie sa platesti $2.99/luna ca sa stai
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: