• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » sablon la comanda
sablon la comanda
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 3:55 PM
Salutare.... Cine poate să facă sabloane misto la comanda pt radio (sau dacă stiti pe cineva ) vrrau să fac un alt site radio ca să pot pune adsense .. Dar poate nu prin ucoz că vad că nu imi primeste siteul www.relaxmd.ru prin alt ceva (si sablonul care sal comand sa fie prin alt ceva ) cumpăr domen si host !
<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 2 | 1:37 PM
Resppect, nu prin ucoz ? biggrin nafig , mai dai intrebarea asta aici ? Stii ca doar o sa iti raspunda ca topic off ca nu se refera la ucoz ! ori prinzi placere cand iti dau amenzi pe forum biggrin
Material modificat de Flavi - Miercuri, 04/09/2013, 2:38 PM
DoubleNy
Postări: 20
Mesaj # 3 | 6:48 PM
Citat (Resppect)
Resppect

adsense nu o sa primeasca asa gen de site care ai tu ! nu conteaza ca e ucoz sau altceva !
principalu situ sa fie bun si sa nu incalce termenii adsene !

de exemplu siteul meu l-au acceptat din prima dupa un foarte scurt timp ( shop-md.net ) si tot e prin ucoz creat !
asaca uita de radio daca doresti adsense pe site ! fa ceva gen informativ ! si adauga multa informatie !
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 4 | 6:50 PM
DoubleNy, de cand e contul tau adsense ?
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 5 | 8:45 PM
biggrin ok .miam dat seama de asta biggrin ... Acum am alt ceva de făcut ... Chind lansez o sa vedeti . Peste o luna , doua sau mai putin biggrin nu stiti nis domenii in afară de ru. la pret ca .ru (99 ruble ) si ce vreau să fac e legat de md . (acum numi pot permite .md)

Adăugat (04/09/2013, 7:45 PM)
---------------------------------------------
si sunt sigur că va merge adsense biggrin Flavi, Flavi dami un pm cu odno tau .


<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 6 | 9:17 PM
Resppect, biggrin , faza nu e in radio nu asculta pe toti ! la mie e radio si siteul e ok , cu adsense a fost primit calduros de google biggrin ,

pune 3 ore deo parte si citeste termini si conditile programului si incearca sa nu le incalci asta e inportant dar de radio nu se specifica nimic de catre google

DoubleNy
Postări: 20
Mesaj # 7 | 9:34 PM
Citat (Flavi)
Flavi

de putin timp !
dar am mai avut si inainte adsense da am fost banat ! ( am lucrat la alta adresa )
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 8 | 10:32 PM
DoubleNy, frate , e una sa iti acepte contul si e una sa primesti ceva de la google ! pana sa primesti ceva mai ai , asa ca nu te bucura ! daca nu intrunesti bipul minim pe site nou , poti sa te trezesti fara cont
Material modificat de Flavi - Miercuri, 04/09/2013, 10:33 PM
DoubleNy
Postări: 20
Mesaj # 9 | 10:52 PM
Citat (Flavi)
Flavi

am spus ca am mai avut inainte adsense ! si am scos 'rubla' ! da am fost banat !
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » sablon la comanda
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: