• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Prima zi (deschiderea) si 700 vizitatori (Descrierea temei de discuție)
Prima zi (deschiderea) si 700 vizitatori
Evollution
Postări: 103
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 5:16 PM
Azi mi-am semideschis site-ul si am 700 vizitatori O_O omg nui rau smile avand in vedere ca abia acum 3 zile lam adaugat pe google smile sper tot asa sa fie si de azi inainte biggrin

Material modificat de Evollution - Vineri, 22/02/2013, 5:34 PM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 5:36 PM
Evollution, felicitări, la cât mai mulți!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Evollution
Postări: 103
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 0:09 AM
mersi , sincer nu ma asteptam sa fie asa repede indexat site-ul avand in vedere experienta mea anterioara cu ucoz .. se pare ca ultimile update-uri ale ucoz-ului au imbunatatit mult SEO

Adăugat (22/02/2013, 10:09 PM)
---------------------------------------------
rezultatul final : 2025 utilizatri



acum o intrebare pentru administratie , pot sa ma transfer de la top.ucoz.com la top.ucoz.ro ?!

TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 4 | 9:21 PM
CP->Settings->Common settings->Site language: Romana.

Banuiesc ca iti transferi site-ul.

Evollution
Postări: 103
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 0:13 AM
YAHOOO .. Un nou record.. duminca e ziua recordurilor cand vine vorba de vizitatori(record pentru mine)


Material modificat de Evollution - Luni, 08/04/2013, 10:13 AM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 6 | 6:23 PM
Evollution, felicitări, la cât mai mulți smile !
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 10:30 PM
O indexare cat mai buna ,mereu da rezultate .
La inceput nu aveam nici 5 vizite de pe google aveam totul de pe Trafic-uri automate ,insa un prieten ma ajutat sa indexez site-ul apoi cateva mici trucuri si astazi am ajuns sa am o medie de 100,150-200 de vizitatori pe zi si un maxim de 750 in weekend .Abia astept sa vad cum va evolua site-ul dupa ce voi reusi sa introduc tag-urile care imi lipsesc de la o mare parte din filme .
Succes tuturor.

CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 8 | 0:54 AM
Evollution, pai daca ai site cu filme online gratis normal ca vei avea vizitatori ... se intelege de ce biggrin
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Prima zi (deschiderea) si 700 vizitatori (Descrierea temei de discuție)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: