• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Ce parere aveti de sprijinul oferit pe forum-ul uCoz?
Ce parere aveti de sprijinul oferit pe forum-ul uCoz?
Ce parere aveti de sprijinul oferit forum-ul uCoz?
1.Genial[ 6 ][37.50%]
2.Bun[ 5 ][31.25%]
3.Ar putea fi imbunatatit[ 4 ][25.00%]
4.Rau[ 0 ][0.00%]
5.Groaznic[ 1 ][6.25%]
Totalul răspunsurilor : 16
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 8:24 PM
Asteptam parerile voastre biggrin shades
SimpluHG
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 0:43 AM
E un forum frumos, unde pot discuta, sa ofer si sa primesc ajutor in domeniul uCoz. Aici pana in momentul de fata am gasit diferite teme care m-au ajutat, din moment ce eu cunosc uCoz l-a un nivel SLAB (oricine poate traduce o tema sau un script). Sunt aici pentru a invata cat mai multe, pentru a descoperii avantajele si dezavantajele sistemului uCoz.
Material modificat de SimpluHG - Miercuri, 14/09/2011, 0:43 AM
dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 11:23 PM
cam greu gasesc pe cineva on air ,adica pentru un incepator --- greu sa gaseasca un subiect dorit (din proprie experienta va spun asta ) inca ceva ---parca mai mult va ajutati intre voi adminii (colonei generali ce iti fi_)deat sa ajutati un soldat amarat!!!!!! in rest forumul e ok!!!
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 6:08 PM
dumi, pentru ca suntem la inceput , suntem doar doi moderatori , ajutam si noi cum putem, pe viitor o sa ne dezvoltam cool , oricum noi ajutam pe toata lumea cu ce putem smile
dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 2:18 PM
devil
am si eu vreo 2 saptamani pe forum si vad ca intr-adevar sunteti preocupati
am primit raspunsuri ok la fiecare intrebare
mersi

Adăugat (12/12/2011, 1:18 PM)
---------------------------------------------
[size=9][color=blue]ps

nu stiam ca sunteti doar doi moderatori
bravo-pentru munca depusa

cnusi
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 11:18 PM
pentru mine a fost si este ok forumul,moderatori buni,ce probleme/nelamuriri am avut, le-am rezolvat aici,bafta pe m-ai departe
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Ce parere aveti de sprijinul oferit pe forum-ul uCoz?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: