Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Cel mai frumos site Ucoz
Cel mai frumos site Ucoz
minucu
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 76 | 5:19 PM
Am si eu un site www.oriflame-deea.ucoz.ro ma ocup si cu Oriflame, asa ca am speranta ca imi va fi de ajutor... multa bafta si voua, si va invit pe site-ul meu
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 77 | 10:38 PM
uDesign Community

uDesign

uDesign este o comunitate care va ofera scripturi , teme , tutoriale si ajutor uCoz.
Totul pe site este free.
Va Asteptam !

dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 78 | 11:54 PM
Am lansat azi leg.rutiera

PENTRU CEI CE N-AU CHEF SAU TIMP SA CITEASCA TOT DECRETUL

SALL
sorynik
Postări: 146
Reputație: -1
Mesaj # 79 | 3:21 AM
Muzica SorBal

Pe acest site gasiti Muzica Noua si Muzica veche dar numai cele mia frumoase melodii!
Muzica pe site este asigurata de Sorynik!
Pe acest site Mai puteti viziona desene animate online gratis!
Site-ul un FanClub unde se pot inregistra fanii siteului si pot posta diverse articole pe care sa le comenteze cu prietenii!
Blogul site-ului este super! Articole interesante ce nu te vor plictisi niciodata :X

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 80 | 3:24 AM
sorynik, nice
YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 81 | 11:54 PM
Name: YOYOYO.uCoz.Ro

URL: http://www.yoyoyo.ucoz.ro

Description: YOYOYO.uCoz.Ro este un site unde se vor gasi numai SABLOANE UCOZ TRADUSE IN LIMBA ROMANA .

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 82 | 11:08 PM
Robert, ai primit raspuns, si pentru site-ul tau lasa link-ul la "Site-ul meu" pentru ca nu se incadreaza in aceasta categorie.
Link

PeUcozRo
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 83 | 3:56 PM
Pe.UcoZ.Ro

URL: http://pe.ucoz.ro

Am facut si eu un site nou si vreau sa spun ca Ucoz e cel mai tare si mai rapid .
Aici gasesti metode prin care poti sa faci bani online fara a plati la inregistrarea pe anumite platforme de jocuri sau afilierea la unele site-uri .
Eu va voi ruga acum sa dati un Like pe Facebook si un share la tweeter pentru ca site-ul este nou si cu ajutorul vostru cred ca va creste considerabil.
Va si puteti inregistra pe site pentru cei care se vor considera prietenii site-ului.
Multumesc.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 84 | 5:50 PM
Baieti si fete, fiecare niorcoi isi lauda boltoaca, acest post este pentru a posta link-urile pe site-urile care ati trecut si v-au placut aspectu. :P
v1rus7z
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 85 | 2:51 PM
incerc si io cu al meu smile multumiri lu YoYoYo pentru traducerea sablonului smile este inca in constructie smile ..
La baza ma axez pe photoshop but ... deasemnea si scripturi si theme ucoz .. + un top website :P
www.virus.ucoz.ro

Flme Online 2012 Subtitrate
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 86 | 2:04 AM
SkipY, uite aici tema de la rusi modificata 100% si functioneaza perfect;)

Filme Online 2012-Subtitrate

43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 87 | 8:22 PM
<Editat>
Musatinu
Site-urile trebuie sa fie in limba Romana -mdea

Material modificat de 43arin - Duminică, 06/05/2012, 11:32 PM
annuka
Postări: 18
Reputație: -1
Mesaj # 88 | 11:35 AM
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 89 | 2:59 PM
Salut.
Filme Online astept pareri:D
Material modificat de CosminSpaceMusic - Marţi, 05/06/2012, 3:00 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 90 | 5:36 PM
CosminSpaceMusic, schimba background-ul ca-mi omoara ochisorii
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Cel mai frumos site Ucoz
Căutare: