Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Cel mai frumos site Ucoz
Cel mai frumos site Ucoz
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 46 | 11:43 PM
da e foarte frumos site-ul tau Whisper™, e misto aranjat, am dat o geana la 3D SLIDE SHOW pe pag cred ca am nimerit bine:) dar auu niste preturi.......:), oricum e tare fain sliderul ala de pe cinemagia.....ce mai ,stii vb "cine stie cunoaste"
eu am gasit web player dar ma depaseste, e slider de video,are niste template-uri misto dar....... cand dai publish trebuie sa editezi codul cum ar veni ei iti dau doar codul de baza...restul le urci tu pe site si de editarea slideului tot asa....

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 47 | 11:48 PM
Quote (Chibo)
da e foarte frumos site-ul tau Whisper™, e misto aranjat, am dat o geana la 3D SLIDE SHOW pe pag cred ca am nimerit bine:) dar auu niste preturi.......:), oricum e tare fain sliderul ala de pe cinemagia.....ce mai ,stii vb "cine stie cunoaste"
eu am gasit web player dar ma depaseste, e slider de video,are niste template-uri misto dar....... cand dai publish trebuie sa editezi codul cum ar veni ei iti dau doar codul de baza...restul le urci tu pe site si de editarea slideului tot asa....

Multumesc Chibo pentru apreciere , intra la mine pe site si foloseste chestia aia de suport online , si zimi acolo mai exact cu ce nu te descurci in acel web player, poate putem rezolva ceva. smile

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 48 | 9:29 PM
O propunere Jocuri Online

Prea tare site-ul cool

Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 49 | 10:19 PM
Quote (Devil)
O propunere Jocuri Online

Prea tare site-ul cool
intradevar ai dreptate:) e frumos

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 50 | 10:28 PM
Quote (Devil)
O propunere Jocuri Online

Prea tare site-ul cool


Nici nu mi`a venit sa cred ca e uCoz biggrin

Hungry
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 51 | 10:28 PM
-

Foame de muzica! Pentru cei ce iubesc muzica noua si buna! biggrin

Fă bani online cu neobux.com si clixsense.com !
Material modificat de Hungry - Vineri, 30/09/2011, 10:29 PM
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 52 | 10:34 PM
Hungry, aici este vorba despre cele mai frumoase site-uri ucoz smile poti lasa un replay la topic-ul "Site-ul tau "
Hungry
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 53 | 10:36 PM
Ok, cer scuze! biggrin
Fă bani online cu neobux.com si clixsense.com !
rotundupaul
Postări: 23
Reputație: 0
Mesaj # 54 | 9:39 PM
tehnoton12E ma laud cu propriul site...astept parerio despre el daca se poate biggrin
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 55 | 9:47 PM
rotundupaul, scuze da eu nu vad nimic interesant la site-ul tau , este un site obisnuit fara nicio modificare sad
rotundupaul
Postări: 23
Reputație: 0
Mesaj # 56 | 9:59 PM
azi l-am facut.....este un site facut pentru clasa a 12-a E (din care fac parte) mai mult.... este un site simplu... poate sa mai adaug si altceva mai interesant cu timpul....dar deocamdata.... l-am facut in 5 ore biggrin
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 57 | 10:42 PM
rotundupaul, trebuia sa postezi link-ul site-ului in topic-ul Site-ul tau smile
emoboy
Postări: 18
Reputație: 0
Mesaj # 58 | 3:47 PM
Name:MuSic-StyLe.mD
URL:www.music-style.md
Description:Un site cool de muzica.Unde gasesti cea mai tare muzica.
P.S.
Propria creatie smile biggrin
JustBestOf
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 59 | 9:00 PM
http://www.justbestof.com
JustBestOF.Com cel mai mare site de entertainment din Romania!
Material modificat de JustBestOf - Joi, 20/10/2011, 9:01 PM
styiks
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 60 | 11:45 PM
www.styiks.ucoz.net
Initial am facut saitul pentru a servi ca forum pentriu CS:Source, dar am oprit servarul si nu prea mai stiu ce as putea face cu el... Am inceput sa adaug cate ceva melodi, filme, dar degeaba inafara de mine nu prea sunt vizitatori dry saitul are o vechime de 3 ani aproape

Acest site nu suporta browserul Internet Explorer
Caut uploaderi
Join me All-Stars.ro
With uCoz since 2009
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Cel mai frumos site Ucoz
Căutare: