• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Ce parere aveti de acest template? (reazlizat de mine 100%)
Ce parere aveti de acest template?
BluePixel
Postări: 27
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 1:45 PM
Acesta este primul meu template unul simplu dupa multe incercari mai am de lucrat de el la partea estetica si sa ii dau mai multa viata .

Ce parere aveti ? sfaturi
Vizualizare Update

Pentru o vizualizare buna va recomand unul dintre browserele urmatoare Opera,Google Chrome,Mozilla Firefox

Material modificat de BluePixel - Sâmbătă, 10/09/2011, 8:36 PM
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 2 | 2:31 PM
Sincer, mi se pare putin cam simplu dar avand in vedere ca e primul e destul de ok biggrin
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 3 | 3:10 PM
Interesant , tu l-ai facut ?
Iti fac o mica recomandare , ar arata mai bine daca ai schimba putin culorile wink tongue

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 3:18 PM
BluePixel, culorile trebe schimbate + iconitele cu site-uri de socializare , Rss putin mai mici , si ar arata mai bine in coltul din dreapta al site-ului
Forumul trebuie aranjat , revino cu un update :d sa vedem ce iese . Bafta cool

SimpluHG
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 4:03 AM
Daca e facut de la 0 de tine, mi se pare bun sau daca ma gandesc bun e prea putin spus.. bravo. Asculta replicile de mai sus, v-a iesi mai dragut. Bafta
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 6 | 4:06 AM
Acum mi se pare mai ok ca ai schimbat culorile biggrin
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 7 | 11:22 AM
BluePixel, mult mai bine cool Bravo si succes cu el smile
BluePixel
Postări: 27
Reputație: 1
Mesaj # 8 | 3:29 PM
culorile sunt provizorii...lucrez mai mult la structura acum,o sa gasesc si conbinatia de culori potrivita

bogdannn96, da eu l-am facut

Material modificat de BluePixel - Duminică, 11/09/2011, 3:29 PM
SimpluHG
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 1:10 AM
Cum l-ai facut? Trebuie sa imi ocup timpul cumva... astept raspuns
BluePixel
Postări: 27
Reputație: 1
Mesaj # 10 | 4:13 PM
trebuie sa ai cunostinte de HTML si CSS plus photoshop sau gimp si dreamweaver...eu am invatat in 3 luni da trebuie sa exersezi mult si nu am avut timp,o sa fac un tutorial video pe site biggrin

si mai am multe de invatat si de exersat :|

Material modificat de BluePixel - Miercuri, 14/09/2011, 4:14 PM
SimpluHG
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 10:34 PM
Deci in photoshop am facut si eu un prototip de site, dar nu am gasit nici un tutorial despre cum si cu ce ma ajuta dreamweaver. Si nu am m-ai cautat pt ca nu credeam ca este posibil in uCoz.. oricum e reusit pentru primul site;)
BluePixel
Postări: 27
Reputație: 1
Mesaj # 12 | 1:57 AM
Poti sa creezi un site doar cu dreamweaver...dar cel mai bine cu notepad(sau notepad++) inveti mai bn HTML si CSS si o sa ai un cod HTML curat daca lucrezi bine se afiseaza fara erori in browser.Eu acum lurez in notepad sa scriu eu codul de "mana" si sa vad ce scriu asa e mult mai bine :D,la tema de pe site-ul meu nu mai lucrez momentan incerc sa invat mai multe lucruri.

Adăugat (18/09/2011, 0:28 Am)
---------------------------------------------
Am mai lucrat putin la tema(update)

Adăugat (16/10/2011, 0:57 Am)
---------------------------------------------
Am inceput sa folosesc HTML5 si CSS3 pentru tema :D...mai trebuie sa aleg culorile si sa inlocuiesc tabrlurile cu div-uri


Material modificat de BluePixel - Joi, 15/09/2011, 0:07 AM
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 13 | 1:30 PM
BluePixel, portocaliul ii prea "batator" la ochi , te dor ochi de la culoarea aia schimb-o , o sa arate mult mai frumos smile
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Ce parere aveti de acest template? (reazlizat de mine 100%)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: