• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Caut uploaderi pentru filme !! (Platit bine pentru 3 filme)
Caut uploaderi pentru filme !!
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 1 | 9:10 PM
Ca si in titlu platesc un uploader pentru 3 filme urcate pe site-ul meu bine...cu 0,02 adica 2 centi..palata pe ucoz
Poti incarca maxim 6 filme intro zi ...

Iar plata o voi face in 24 de ore dupa validarea filmelor

6 filme insemnand -4 centi desigur nui mult dar platesc bine fata de forumurile.etc.care platesc gen 0,0025 pe post

plata se face pe paypal..acestea fiind spuse..astept doritori

Pe acest site Forum-uploader va faceti cont ma contactati prin forma din stanga contacteaza-ma! sau direct lasi mesaj pe chat sau in pm si vrei primi un email...

Filmul trebuie sa aive..descriere...buna..si..relevanta filmului
Taguri relevante la fel si ele

Cod player

urcat personal

sau copiat depe site-uri online dar la minim 3 filme 1 film trebuie urcat personal..iar la 6 film urcat 2 filme cu reclama pe player ...adica site-ul nostru best...va ureaza vizionare placuta

Adăugat (27/07/2012, 8:06 PM)
---------------------------------------------
plata se face pe bune

Adăugat (27/07/2012, 8:10 PM)
---------------------------------------------

Material modificat de yonutz - Vineri, 27/07/2012, 9:10 PM
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 2 | 9:47 PM
Asta inseamna sa imi dai pe 2000 de filme in jur de 13-14 euro??:))))
Ofer eu in acest caz 8 centi pe 4 filme si cand zic asta o zic serios iar plata o fac direct prin Western Union .

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 11:11 PM
8 centi pe 4 filme si 10 ani de puscarie
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 4 | 11:17 PM
Pai de ce Musatinule ??? eek lol
Eu oricum glumeam :))) macar sa am eu filme de bagat cate pot baga eu si un alt admin de pe site-ul meu .
Sper ca Yonutz sa aibe noroc si sa gaseasca pe cineva

yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 5 | 1:48 PM
.... biggrin biggrin Puscarie..in fine marius....8 centi vin in euro..iar in eu zic ca dau bine..:-p

daca as da 2 centi pe film :)) nas castiga nimic...asa la 3 filme castig si eu ceva:))....in fine..cine vrea bine cine nu..nu...imi dau mie salariu:))

Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 6 | 7:50 PM
Mutat in sectiunea Comunicarea dintre utilizatori.
La urmatorul topic postat intr-o categorie necorespunzatoare vei primi 20% amenda.
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Caut uploaderi pentru filme !! (Platit bine pentru 3 filme)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: