• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Reclamatie(Stapanul)
Reclamatie(Stapanul)
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 1 | 1:16 AM
Rog ca cineva ia masuri...acest tip mia scazut reputatia aiurea si imi tot trimite mesaje cu injurii.
As vrea ca un moderator sau adm sa ia masuri...
Priviti cum arata unul dintre mesajele cu reputatia:

Si priviti si un mesaj:

YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 2 | 8:50 AM
Gravedigger, puteai si tu cenzura a doua imagine.. sau mai bine nu o puneai. Nu cred ca este permis limbajul vulgar...
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 3 | 10:06 AM
Gravedigger am vorbit cu Raver acum sa vedem ce masuri ia happy
Stapanul
Postări: 53
Reputație: 2
Mesaj # 4 | 10:52 AM
CosminSpaceMusic, nu mai spune, exista vreun topic unde sa nu lasi si tu vreo 2 litere pe undeva? smile

Gravedigger, comentariul de la reputatia oricine il poate vedea, nu era nevoie sa te obesesti cu imaginea ceea. Esti desrept bre, de ce nu ai bagat si o imagine cu inceputul ''conversatiei'' noastre?

Pomul se cunoaşte după roade, omul după fapte.
Şabloane şi scripturi traduse în Ro
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 12:40 PM
Stapanul, credeam că am fost destul de explicit în rugămintea mea de a nu judeca, insulta şi ataca ceilalţi utilizatori. Aici suntem în lumea uCoz, unde nu ne exprimăm opinii cu privire la cele trei subiecte tabu (religie, politică, sex). Sigur, pe privat este foarte ok. Drept urmare, ne vedem nevoiţi să aplicăm un block după ce, în prealabil mi-ai comunicat că te vei comporta civilizat cu ceilalţi membri ai comunităţii.

Mulţumesc.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 6 | 3:08 PM
Stapanul ma bucur ca am scapat de un nesimtit ca tine,sper sa nu mai intalnim si altii ca tine.
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 7 | 3:12 PM
Stapanul, sa logat astazi cu numele de Raybunatorul postand tot felul de injurii la adresa utilizatorilor cat si la adresa staf-ului ... in consecinta l-am blocat pentru o perioda nedeterminata, in concluzie cred ca ar trebui un ban-ip pentru acest utilizator deoarece sigur va mai incerca.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 8 | 3:26 PM
Danny mia intrat pe cele 2 site-uri si a postat tot felul de comentarii urate,de aceea vreau sa te anunt sa ai grija,poate va intra si pe site-urile tale si iti va lasa comentarii.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 9 | 3:48 PM
Vă mulţumesc pentru acţiuni. Se pare că însuşi mie mi-a scăzut reputaţia de aceea, v-aş ruga să mi-o creşteţi! Între timp am activat Ban IP.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 10 | 4:56 PM
Reclamatie !

Cred ca administratia site-lui ne ea la misto !

Mesaje cenzurate continua sa apara fara nici un motiv !

Nu nu inteleg de ce Primesc eu 20% amenda de la Musatul pe nedrept ?

Am adresat si un mesaj privat adminului cu dovezi !

Eu stiu ca este invide mare aici Imi pare rau insa ca adminul a blocat acel user mai exat Stapanul, asa cum , ca sa arate la lume !

DE CE NU LA-I BLOCAT DUPA IP ? El iar este sub un nou profil si incearca sa ma provoace la discuti cenzurate !

Imi pare rau ca am primit 20% amenda pentru nimic ! Agumentati-mi pentru ce ?

Adăugat (06/07/2012, 3:56 PM)
---------------------------------------------

Material modificat de Flavi - Vineri, 06/07/2012, 4:58 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 11 | 5:06 PM
Flavi, ambii ati primit aceiasi penalizare. V-ati injurat reciproc, si nu conteaza cine primu.

Scrinu afisat de tine arata ce a fost astazi, ceia ce a fost pana azi a fost sters.

Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 12 | 5:10 PM
Flavi, Acel utilizator ce ti-a scazut reputatia este insusi Stapanul sub un alt nume inregistrat si vreau sa te informez ca a facut acest lucru tuturor utilizatorilor activi de pe acest forum. (intre timp a fost banat pe ip deci nu o sa mai avem de'a face cu el)
In legatura cu amenda cred ca o sa primesti un raspuns concret si argumentat de la Musatinu
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 13 | 5:11 PM
Muşatinu, de ce nu conteaza ? sa ti arat alte mesaje care mea venit cu sirul la adresa mea in privat ! Eu nu mam lasat provocat din prima eam raspuns civilizat in apoi ! Dar el a insitat de numarate ori sa ma insulte ! TU sa fii un om normal cat poti sa il suporti ?! Acus iti fac niste capturi de imagini si o sa vezi cum se comporta el in privat ! Si de ce marog eu trebuie sa fiu penalizat ?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 14 | 5:21 PM
Flavi, vezi cum a procedat Gravedigger
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 15 | 5:54 PM
Muşatinu, anume ? nu o sa fiu atit de dur si o sa va las pe voi sa decideti ! Cred ca nu are inportanta atit de mare reputatia , sau statutul meu pe acest forum !
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Reclamatie(Stapanul)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: