• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Imbunatatire site:)
Imbunatatire site:)
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 1 | 9:44 PM
Site-ul meu este cel din semnatura.As vrea dak se poate sa va uitati si sa imi spuneti ce nu va place la el.:)
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 2 | 9:53 PM
Gravedigger, ca ai top123 pe el si nu imi place cum e aranjat cand intrii sa descarci un joc.
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 3 | 9:57 PM
Am mai incercat sa pun pe centru imaginea din interiorul articolului cu un anumit joc dar nu am reusit nust dc dar nu vrea sa stea pe centru:)
Material modificat de Gravedigger - Vineri, 11/05/2012, 10:00 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 11:16 PM
SkipY, exact alea top123.. eu cand vad asa site-uri le inchid indata
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 5 | 0:20 AM
Deci ar trebui sa il scot?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 6 | 2:56 AM
Off Topic: Gravedigger, prima data trebuia sa il scoti si dupa aceea trebuia sa pui intrebarea (Just Kidding :P )
On Topic: Cea mai mare imbunatatire pe care ai putea sa o faci este sa il optimizezi din punct de vedere SEO pentru motoarele de cautare.
Nu stii cum se face? Google is going to help you wink ... cauta tutoriale SEO pentru incepatori si punele in aplicare , garantez in 30 de zile dublarea trafficului daca iti dai interesul.
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 7 | 6:45 AM
Quote (Danny)
Off Topic: Gravedigger, prima data trebuia sa il scoti si dupa aceea trebuia sa pui intrebarea (Just Kidding :P )
On Topic: Cea mai mare imbunatatire pe care ai putea sa o faci este sa il optimizezi din punct de vedere SEO pentru motoarele de cautare.
Nu stii cum se face? Google is going to help you ... cauta tutoriale SEO pentru incepatori si punele in aplicare , garantez in 30 de zile dublarea trafficului daca iti dai interesul.

Nu inteleg ce vrei sa spui cu off topic...
Acest forum se numeste "comunicarea dintre utilizatori" si cum adica prima data trebuia sa il scoti si apoi sa pun intrebarea?Tu iti bati joc de mine?Am vazut ca de un timp cam stai pe capul meu...
Eu pur si simplu i-am intrebat dak ar trebui sa scot acel banner...
Ms pt sfatul cu seo dar treaba cu offtopicul nu am inteles-o...

Material modificat de Gravedigger - Sâmbătă, 12/05/2012, 6:46 AM
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Imbunatatire site:)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: