• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Cand se pune si ideea asta in functiune
Cand se pune si ideea asta in functiune
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 3:56 PM
Cand si implementeaza ideea sa se poate pune in ordine nr pe site sa nu arate invers asa ca, la mine pe site arate 1,2,3,4, si nu 5,4,3,3,2,1 am incercat sa schimb eu dar nu sa putut si sa fie mai multe desing pentr-u muzica pentru ca sunt putine .

Va dorest un 2015 plin de realizari si multa sanatate ca e pe locu 1 si apoi celelalate bafta in continuare si sper sa veniti cu ceva nou pe sistemul ucoz .
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 1:00 PM
'Mutat în Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei.
Good things come to those who wait!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 1:39 PM
DjLeony, niciodata, cel putin nu este necesar. Acele 123.... sunt Id-urile intrarii care incepe cu primu. Este ilogic sa inceapa cu ultimu.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 2:14 PM
Apoi, acest ID a intrarii face parte din link-ul intrarii, daca el s-ar modifica de fiecare la fiecare intrare noua, atunci ar trebui sa uiti de SEO si cautare google.
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 7:49 PM
dar frate uite pe siteul meu cum arata arata najta daca nu arata cum trebuie mie imi scrie de la coda la cap tie asa iti place mie nu !
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 8:30 PM
DjLeony, Asta nu e problema celor de la uCoz, ID-ul a fost creat pentru numerotarea intrarilor.
Kames
Postări: 42
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 8:54 PM
DjLeony, poti posta o captura de ecran cu problema ta?
Poate cu un mic cod CSS/HTML se poate rezolva.
Mersi !

-Webcoder&Webmaster,designer,gamer-
Va astept si pe www.dailytalk.eu
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 1:59 PM
uitati cumi arata mie si trebuie sa arate normal nu asa http://i62.tinypic.com/jv42s8.png
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Cand se pune si ideea asta in functiune
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: