• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Securitate prin telefon :(
Securitate prin telefon :(
nykus0r
Postări: 19
Reputație: -1
Mesaj # 1 | 2:12 AM
Deci, am vrut sa activez securitatea prin telefon, dar din pacate nu am fost atent si am uitat sa pun codul tari.
uCoz nu s-a gandit sa adauge optiunea MODIFICAREA NR. DE TELEFON. Daca nu sunteti atenti adio securitate prin tel.
---
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 8:29 AM
nykus0r, contactează te rugăm asistența tehnică și spune-le că vrei să modifici numărul de telefon. Înainte de a reîncepe procesul de atașare al numărului de mobil, citește te rog acest articol.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
nykus0r
Postări: 19
Reputație: -1
Mesaj # 3 | 4:07 AM
Si cum le scriu? Modificatimi nr +0766666666 cu +40766666666??? Ca am uitat codu tari sad In loc sa pune-ti sa atentioneze cand nu introduci codu tari.

Citat Raver ()
nykus0r, contactează te rugăm asistența tehnică și spune-le că vrei să modifici numărul de telefon. Înainte de a reîncepe procesul de atașare al numărului de mobil, citește te rog acest articol.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 6:34 AM
nykus0r, Mai intai un salut. Apoi explici problema ca din neatentie nu ai introdus codul tarii si ca vrei sa-l schimbi, indicand nr de teleon cu codul tarii.
Msaju trebu sa fie in engleza

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 10:09 PM
Muşatinu, poate să fie și în română mesajul. Sau în oricare dintre limbile în care există momentan platforma uCoz :).
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
FilmeNoi
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 8:47 PM
ajutor ucoz am saitul blocat filmebune.ucoz.ro fara a incalca fro regula nu stiu de ce am gasit saitul blocat va rog sa ma ajutati cu aceasta problema... cry cry cry cry sad
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 7 | 4:38 PM
FilmeNoi, xxx ?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 8 | 9:42 PM
FilmeNoi, ți s-a trimis un e-mail prin care ți se cerea să răspunzi la o întrebare legată de conținut și, cum nu ai făcut-o, aceste a fost blocat. Încearcă să clarifici acele lucruri cu Asistența Tehnică contactând-o din Panoul de Control și, dacă totul e în ordine, acesta va fi deblocat și va funcționa la parametri normali.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Securitate prin telefon :(
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: