• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Modulul retea de socializare
Modulul retea de socializare
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 1 | 2:08 PM
Dupa cum spune si numele eu propun crearea unui nou modul pentru website-uri in genul retelelor de socializare.Stiu ca este destul de complicata aplicarea acestei ideei dar poate cu timpul va aparea si asa ceva in sistemul Ucoz si eu spun ca ar aduce noi membri.Dupa cum stiti un CMS pentru retelele de socializare ocupa foarte mult spatiu datorita imginilor postate de membri.Iar asta probabil va aduce si persoane care sa cumpere spatiu pe disc si conturi premium.
Totusi este doar o idee! Va rog lasati-va parerea mai jos:)

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 1:14 PM
Gravedigger, te referi la crearea unui modul care să permită crearea unei întergi rețele de socializare? E o idee interesantă, pe care, momentan o punem deoparte.

Ca un mic secret, pot să-ți spun că pregătim un modul legat de rețelele de socializare deja :).

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 3 | 2:18 PM
surprised Interesant ... In cat timp apare modulul ?

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 4 | 3:20 PM
Crazyness, la sfârșitul lui August, cel târziu începutul lui Septembrie, însă data exactă nu o avem cu exactitate. Cand lansăm, anunțăm, ca de obicei aici și pe Blog. happy
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 5 | 10:14 PM
Foarte interesant! Abia astept sa vad despre ce este vorba surprised
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 6:16 PM
A fost activat noul modul, la moment doar pe s55
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 7 | 1:09 AM
Bun happy Astept sa apara si la mine pe server biggrin

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 8 | 2:57 AM
Crazyness, până cel târziu a doua jumătate a lunii August, va fi pe toate serverele uCoz.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 9 | 12:16 PM
Sper ca merita sa asteptam happy

Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Modulul retea de socializare
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: