• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Dc mi-a blocat site? (Dc mi-a blocat site?)
Dc mi-a blocat site?
Andy
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:00 PM
Ajutatima varog puteti sami spuneti rs ce pot sa fac ca sami dizblochez siti-ul ca mi-la blocat ucoz... asta e linkul spre site http://cinemax-films.at.ua/
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 9:36 PM
Siteul a fost blocat pentru incalcarea punctului 3.20 din contractul dintre dvs si uCoz

deblocarea este imposibila....

insa poti incerca sa le scri poate te lamuresti cu ei... ca sa le scrii intri in CP ca poti

Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 3 | 11:59 PM
bai vorbiti ca aia de la tv numai in sothii:)) ce e P 3.20 sau unde poti citi despre ?
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 0:01 AM
Chibo, din pacate in engleza si romana nu au fost traduse :)))

http://www.ucoz.ru/terms/

Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 0:14 AM
Au fost traduse Muşatinu, dar doar chestiile cele mai importante , oricum nici acolo nu scrie nimic de P 3.20 .
Romana - http://www.ucoz.ro/terms/
Engleza - http://www.ucoz.com/terms/

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 11:19 AM
Whisper™, pai am zis in RO si EN nu au fost traduse aceste puncte :P
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 12:34 PM
Deci Muşatinu, sa lamurim , scrie undeva in link-ul postat de tine ceva de P 3.20 ?
Ca am un prieten din republica Moldova si m-ar putea ajuta el sa traduc sa vad despre ce este vorba si sa il lamurim si pe Andy, de ce i'a fost blocat site-ul.

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
Andy
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 12:55 PM
Sall..puteti sa imi concretizati unde asTa e CP ca eu nush((..Dar mii interesanT cauza dc ei au facut asTa...dc nici nu mau avertizat dc ..au facut asta nimik ;(...cit am lucrat la situ asta si ei acuma imi fac asa ap nush ....si abia lam facut sa aiba vziatori online cite 1000 si ceva pe ziii....si acum ce o eshit din asTa
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 9 | 1:09 PM
Andy, in primul rand as dori sa scrii in Limba Romana cat mai corect daca se poate.
CP = Control Panel (Panoul de Control)
Nu cred ca e vorba de 1000 si ceva de vizite , personal detin site cu cateva mii bune vizite unice/zi si nu mi-a inchis nimeni site-ul , sigur ai facut tu ceva ce este impotriva politicilor uCoz.

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 10 | 1:12 PM
Whisper™,

Quote
Клиенту запрещается накручивать посещаемость собственных сайтов, имитируя запросы от посетителей, в частности, путем загрузки страниц своего или чужого сайта во фреймах (iframe), участия в системах накрутки рейтингов (автосерфинг) и т.п. Подобные действия расцениваются как нанесение прямого вреда Исполнителю.


Daca mai pe scurt el a folosit scripturi pentru a schimba numaru real de vizitatori... cam asta e ideia punctului dat...

Schimba in rusa si vei vedea smile

Andy
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 1:47 PM
Si esTe cale de eshire din asTa?? ,,,as putea totul sa indrept?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 12 | 2:21 PM
Andy, este o cale dar trebuie sa fii avocat ......... nu te invat ce sa faci ca ma va bate Raver
Andy
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 13 | 2:45 PM
Da dac serios :D...as putea sa fac cceva?
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 14 | 3:03 PM
Quote (Andy)
Da dac serios :D...as putea sa fac cceva?

Trebuia sa te gandesti inainte de a face prostii, scrie destul de clar in motivul blocarii cum ca deblocarea este imposibila

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 15 | 9:21 PM
o sansa ai avea - sa-ti faci alt cont si o iei din nou cu mai multa atentie
bafta
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Dc mi-a blocat site? (Dc mi-a blocat site?)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: