• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Reclame pe site : Network Publishing
Reclame pe site : Network Publishing
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 1 | 0:18 AM
Ce site-uri imi recomandati ca sa imi pun reclame pe site si sa scot bani de un suc ? :)) In afara de Adsense AdWords si Yahoo ads

LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 2 | 1:08 AM
Crazyness, salut,
sunt cei de la 2parale, mai sunt de la profitshare care le stiu eu.

daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 3 | 1:15 AM
Crazyness, inti recomand ro2,am scos deja 2 plati de la ei
uite link-ul meu de referral: http://ro2.biz/index.php?r=d5cinema

Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 4 | 4:15 PM
daniel, imi place site-ul multumesc biggrin Iti recomand si eu cpmfun.com Mai am o intrebare totuusi cate reclame am voie sa pun pe pagina ?

Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 5 | 7:58 PM
Crazyness, un secret pune 3 sau cate 2 de la fiecare ca daca o sa pui mai multe , multe compani de publicitate nu agreaza abuzul de reclame pe site ! .

Bafta

P.s: Recomand adsense , http://www.bidvertiser.com/ si ro2.biz !

Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 6 | 8:24 PM
Flavi, stiam ca nu am voie sa pun mai mult de 3 reclame si astea de marime diferita de la fiecare site de reclame ! Am citit termenii si conditiile :)) pentru prosti =)) Multumesc mult am sa incerc si site-urile pe care mi le-ai trimis P.s. Nu pot sa folosesc adsense fiindca nu am domeniu biggrin

daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 7 | 0:36 AM
Crazyness, eu am 3 puse (de marime diferita)si nu am avut nici o problema pana acum
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 8 | 10:55 AM
Crazyness, in ro2.biz , http://www.bidvertiser.com/ poti sa pui si cate 10 reclame ei nu pun interdicti insa iti baga reclama ce nu are mare valoare
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 9 | 11:21 AM
Flavi, momentan folosesc CPMFun si sunt destul de multumit de ei doar ca fac plata doar cand ajungi la 100$. As vrea sa pun reclame si de la un alt site unde plata se face dupa ce strangi o suma mai mica de 50$.

Material modificat de Crazyness - Duminică, 13/10/2013, 12:11 PM
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 10 | 12:07 PM
Crazyness, un link de la cpmfun ? biggrin bv daca esti multumit inseamna ca ai depasit 100$
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 11 | 12:17 PM
Flavi, nu nu am depasit :)) dar sunt multumit. CPMFun

Adăugat (13/10/2013, 11:17 AM)
---------------------------------------------
Apropo am un prieten care foloseste CPMFun si el mi-a recomandat mi-a arat chiar si platile de la ei dar nu ne putem compara noi cu site ul lui :))



MihayCutzu
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 7:53 PM
Salut! Am auzit de pe anumite bloguri ca ti se poate sterge pagina fara preaviz daca postezi reclama la altceva (pe site-ul tau uCoz). Si din cate vad, nu-i asa. Deci, nu risc nimic punand 2-3 reclame?
Si dintre toate locurile de unde se poate lua o reclama (ca sa o afisez pe bani), care e totusi cel mai profitabil? dry Ca fiecare din voi ati dat recomandari pentru cate altceva si sunt destul de confuz. Daca exista posibilitate pentru bani mai multi, de ce sa nu profit de ea pana la urma ...? (intrebare retorica, fireste)
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 13 | 8:43 PM
MihayCutzu, lasă te rog câteva link-uri aici, referitoare la blogurile de care spuneai.

Poți să postezi reclame pe website-ul tău creat în sistemul uCoz, atâta timp cât acestea respectă Termenii și condițiile de utilizare ale uCoz. Pentru administrarea bennerelor poți utiliza chiar funcția Rotator de Bannere concepută în acest sens.

Bineînțeles, dacă ai un website gratuit, atunci este obligatoriu menținerea banner-ului publicitar uCoz pe website, acesta fiind eliminat în cazul achiziției unui pachet plătit începând cu cel "Bază".

Cu privire la câteva variante pe care le ai pentru a publica reclame pe website-ul tău, ai câteva informații despre acestea aici.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 14 | 7:06 PM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 15 | 10:34 PM
CreareWebsite, ce nu merge, mai exact? biggrin
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Reclame pe site : Network Publishing
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: