Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Important Sondar Banner Publicitar uCoz (sondaj referitor la dimensiunea banner-ului publicitar uCoz)
Important Sondar Banner Publicitar uCoz
Ce dimensiune preferați la banner-ul publicitar uCoz, afișat pe site-urile GRATUITE?
1. Îl prefer pe cel nou introdus în partea superioară, cu dimensiunile (728x90 px), de tip leaderboard. [ 39 ] [53.42%]
2. Doresc unul de tip medium rectangle (300x250 px), afișat în partea dreaptă, sau stangă a site-ului. [ 11 ] [15.07%]
3. Aș vrea unul de (240x400 px), afișat în stânga sau în dreapta, la fel ca la cei care au site-urile în rusă. [ 16 ] [21.92%]
4. Îmi cumpăr (am deja) un pachet "Bază" de 3$ sau un alt Pachet. Munca mea este cea mai importantă. [ 7 ] [9.59%]
Totalul răspunsurilor : 73
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 7:01 PM
Bună tuturor! Răspundeți, vă rugăm, la această întrebare deosebit de importantă pentru noi!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 31 | 3:05 PM
raver cand este gata bara:((
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 32 | 8:18 PM
CosminSpaceMusic, când e gata promit să dau de știre. Mai durează puțin (2 săptămâni minim). Mulțumesc!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 33 | 6:57 PM
raver este gata bara ma:( cat mai dureaza in ...
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 34 | 1:30 PM
CosminSpaceMusic, până la sfârșitul săptămânii viitoare o să fie minim două variante de banner din care să alegeți.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Coolgames
Postări: 27
Reputație: 0
Mesaj # 35 | 6:11 PM
Cel mai bun este 300x250 px. nu este nici prea mare nici prea mic. Totul este in echilibru asa.
[img] http://www.1mobile.com/cool-games-ringtone-350386.html[/img]
ZidRaX
Postări: 11
Reputație: -1
Mesaj # 36 | 5:18 PM
sus e cel mai bine!
Bpx
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 37 | 6:03 PM
mie imi place si asa
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 38 | 7:21 PM
Raver, ar fi foarte bun si asa dar sa il punem noi unde vrem smile adica sus de tot se vede urat iese din decor strica design-ul...daca ati putea face ceva gen $POWERED_BY$ ar fi perfect :).
Bpx
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 39 | 10:09 AM
si ideea lui skipy e buna biggrin
toshiba
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 40 | 11:16 AM
da bannerele alea cand mai sunt gta raver????????????
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 41 | 2:42 PM
Raver ai spus ca este gata pana azi bannerele:( vad ca nu este asa
gauraru
Postări: 15
Reputație: 0
Mesaj # 42 | 1:56 PM
salut eu nu am vazut oferta de bannere
imi cer scuze am fost plecat
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 43 | 5:02 PM
gauraru, CosminSpaceMusic, toshiba, ne cerem scuze pentru întarziere. Până marți vă dam un raspuns. Între timp, Paște fericit!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 44 | 7:25 PM
Raver ai zis pana la sfarsitul saptamani acum ne iei cu marti ..marti ne zici ca vineri...eu cred ca nu mai schimbati bara;)
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 45 | 9:17 PM
CosminSpaceMusic, ba da, doar că avem multe proiecte în paralel și tragem tare să le terminăm (+pregătim câteva noutăți). Bara nu rămâne așa pentru că nu este rentabilă nici pentru noi.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Important Sondar Banner Publicitar uCoz (sondaj referitor la dimensiunea banner-ului publicitar uCoz)
Căutare: