Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Important Sondar Banner Publicitar uCoz (sondaj referitor la dimensiunea banner-ului publicitar uCoz)
Important Sondar Banner Publicitar uCoz
Ce dimensiune preferați la banner-ul publicitar uCoz, afișat pe site-urile GRATUITE?
1. Îl prefer pe cel nou introdus în partea superioară, cu dimensiunile (728x90 px), de tip leaderboard. [ 39 ] [53.42%]
2. Doresc unul de tip medium rectangle (300x250 px), afișat în partea dreaptă, sau stangă a site-ului. [ 11 ] [15.07%]
3. Aș vrea unul de (240x400 px), afișat în stânga sau în dreapta, la fel ca la cei care au site-urile în rusă. [ 16 ] [21.92%]
4. Îmi cumpăr (am deja) un pachet "Bază" de 3$ sau un alt Pachet. Munca mea este cea mai importantă. [ 7 ] [9.59%]
Totalul răspunsurilor : 73
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 7:01 PM
Bună tuturor! Răspundeți, vă rugăm, la această întrebare deosebit de importantă pentru noi!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 16 | 1:24 AM
raver este o idee foarte buna .sper sa terminati bannerele hands hands hands
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 17 | 3:17 AM
Pai este ok bannerul din partea mea pe mine nu ma deranjeaza loati si voi un ban cei drept dar totusi ar trebui pus in partea inferioara a site-ului aja nar mai deranja pe nimeni zic eu parerea mea
toshiba
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 18 | 12:08 PM
Raver, esti cel mai tare frt daca ne faci sa putem alege zicem sarutmana wink dar in cat timp asa ? 1 luna?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 19 | 2:32 PM
toshiba, da, tragem tare în maxim o lună să:

1. Atragem mai mulți Advertiseri din RO
2. Construim sistemul de selecție a bannerelor de către Administratorii site-urilor.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 20 | 8:33 PM
super deabia astept
act1on
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 21 | 4:07 AM
mi se pare o mirezie cu banneru ala de kkt , eu zic sa revina tot la varianta care a fost inainte
Vampire
Postări: 42
Reputație: -18
Mesaj # 22 | 5:39 PM
Quote (act1on)
mi se pare o mirezie cu banneru ala de kkt , eu zic sa revina tot la varianta care a fost inainte


Exact, asta si este.

***

Iar cei cu situri pline de piraterie care comenteaza, putin le pasa.
Material modificat de Vampire - Marţi, 13/03/2012, 5:41 PM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 23 | 9:33 PM
Quote (Vampire)
Quote (act1on)
mi se pare o mirezie cu banneru ala de kkt , eu zic sa revina tot la varianta care a fost inainte

Exact, asta si este.

***

Iar cei cu situri pline de piraterie care comenteaza, putin le pasa.


Banner-ul respectiv nu a rulat reclame plătite în România, ci doar reclame interne uCoz. Formatele standard de reclamă în RO sunt 728x90, 300x250 astfel că, a trebuit să ne conformăm specificului local.

Dacă doriți să eliminați baner-ul, puteți să o faceți oricând achiziționând un pachet "Bază", care e doar 3$/lună (10 lei/2 beri) => www.ucoz.ro/pricing , după care: =>http://forum.ucoz.ro/forum/25-623-1.

Acest lucru este și recomandat, în special dacă aveți site-uri prezentare, bloguri, pagini pentru firme, magazine online, etc.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
sorynik
Postări: 146
Reputație: -1
Mesaj # 24 | 11:02 PM
Dar de ce nu exista un cod pentru fiecare baner si sa il pun oriunde in site biggrin
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 25 | 4:29 AM
sorynik, si unde sa-l puneti?acolo unde sa nu-l vada nimeni?
Grajduri
Postări: 36
Reputație: 0
Mesaj # 26 | 2:42 PM
240x400 px daca s-ar putea pune intr-un constructor care sa apara la fiecare site...ar fi exceptional..:D
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 27 | 3:30 PM
Grajduri, sorynik, facem tot posibilul să vă oferim alternativele cât mai curând iar, decizia cu privire la acest fapt va fi comunicată aici.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
REMIXU
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 28 | 7:53 PM
mai bine il lasa asa cum era inainte. Mi-se pare prea mare bannerul asta
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 29 | 9:12 PM
REMIXU, bine, ucoz lasa cum era inainte si falimenteaza pentru ca nu au venit.. asta vrei?

Baieti si fete. uCoz are nevoie de venituri.

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 30 | 9:20 PM
REMIXU, banner-ul anterior nu rula reclame plătite, doar reclame interne uCoz. Acestea sunt mărimile standard din publicitatea românească. Dacă dorești să elimini baner-ul, poți să o faci oricând achiziționând un pachet "Bază", care e doar 3$/lună (10 lei/2 beri) => www.ucoz.ro/pricing , după care: =>http://forum.ucoz.ro/forum/25-623-1.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Important Sondar Banner Publicitar uCoz (sondaj referitor la dimensiunea banner-ului publicitar uCoz)
Căutare: