• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Important | Vă rugăm răspundeți la această întrebare (metoda te plata preferată pentru serviciile premium ucoz)
Important | Vă rugăm răspundeți la această întrebare
Ce metodă de plată ați prefera pentru plata serviciilor premium uCoz?
1.Transfer Bancar[ 11 ][14.10%]
2.Card Bancar (Debit/Credit)[ 14 ][17.95%]
3.SMS[ 39 ][50.00%]
4.Alta metodă[ 14 ][17.95%]
Totalul răspunsurilor : 78
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 4:12 PM
După cum știți majoritatea serviciilor uCoz sunt gratuite. Aici, este vorba de plata fie a serviciilor individuale, fie a pachetelor de servicii (serviciu premium înseamnă atât un serviciu separat cât și un pachet de servicii). Răspunsul este deosebit de important pentru deciziile viitoare, legate de introducerea unor noi metode de plată pentru serviciile premium uCoz.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
maska
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 4:34 PM
salut,spunetimi va rog,eu miam facut un site ucoz.....si vreau sa fac radio site, prin ucoz,pot face asta?,sa pun muzica sa vorbesc al microfon,sa ma auda prietenii care intra pe siteul meu,am vazut asta la un baiat ,mi la trimis pe mail.ru si a facut si un mini-chat,care puteam pune si web camera ,se vedeau unu pe altu care intrau pe siteul acela,spunetimi va rog cum pot face asta prin ucoz si eu ???????? sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 5:16 PM
maska, 1 va rugam sa nu mai scrieti in topicuri straine. Creati propriul topic in care puneti intrebarea.
2 va rugam nu faceti exces de smile.

Da puteti, daca totul e in HTML. Serviciul PHP e cu plata. Insa din cate stiu eu, Sapu nu are nimic cu site-ul ci totul se face la calculatorul dvs.

SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 4 | 4:01 PM
Prefer PayPal biggrin
Grajduri
Postări: 36
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 3:15 PM
transfer bancar e cel mai simplu si care am mai folosit... wink
SkYlAnD
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 1:44 AM
Prefer sms dar e rau ca is foarte mari tarifele si nu poti transfera deodata 5 $ da trebu ci te unu...Da in rest bravo ucoz company
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 7 | 6:36 PM
SkYlAnD, Vrem sa introducem pe viitor și alte variante pentru plățile cu SMS. Momentan, la majoritatea plăților cu Card-ul nu se percep comisioane, de aceea sunt foarte avantajoase, la achiziția pachetelor.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CATA
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 3:38 AM
Eu prefer paypal tongue
calofduti18
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 11:22 AM
buna am si eu o rugaminte la voi cry imi puteti spune ce parere aveti despre acest site?? si ce imbunatatiri ar trebui sai fac??/please smile smile smile smile smile smile smile sad
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 10 | 2:19 PM
calofduti18, te rog sa creezi alt topic, nu are nicio legatura problema ta cu acest topic.
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 11 | 2:31 PM
paypal
KeKeGeNKaY
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 11:55 PM
Pai ar fi in felul urmator, as recomanda si prefera PayPal, multi or sa spuna ca nu au cont bancar, etc.. , intr-adevar, dar e cea mai usoara, sigura, rapida, comoda si eligibila cale de plata posibila, deci eu sunt Pro PayPal, imi cer scuze celor cu palta prin SMS, dar e mult prea greu, obositor, sacaitor, consuma timp, se percep taxe mai mari si de la operator, deci, mai bine il tragi pe tati de maneca si ii spui sa iti plateasca servicul Premium prin cardul lui ! fara alte probleme si complicati si surprize neplacute, sau iti faci cont bancar pentru tine ! wink Good Luck
Urs
Postări: 46
Reputație: 2
Mesaj # 13 | 2:22 PM
Transfer Bancar cu siguranta.

PayPal are obisnuinta de a inchide conturi la comanda politica sau la presiunea corporatiilor.
Nimic nou sub soare, doar PayPal este insasi o corporatie.
admin0686
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 14 | 5:47 PM
E foarte bun sistemul WebMoney ! Avantajul cel mai mare este ca are Comisioane mult mai mici decat Paypal !

Photomd.ucoz.com dollar dollar dollar king king

iukos
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 15 | 7:32 PM
Eu folosesc cardul bancar si sunt foarte multumit. Elimin statul la cozi dar si frica de ce spunea colegul Urs.
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Important | Vă rugăm răspundeți la această întrebare (metoda te plata preferată pentru serviciile premium ucoz)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: