• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Trimite-ne o urare și poți primi un cadou surpriză! (uCoz oferă cadouri!)
Trimite-ne o urare și poți primi un cadou surpriză!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 4:58 PM

Dragi prieteni,

Una dintre cele mai dragi sărbători se apropie cu pași repezi. Crăciunul înseamnă brazi împodobiți, Moș Craciun, luminițe, ornamente, bomboane și, bineînțeles, cadouri!
Sărbătorile Crăciunului trebuie să fie încărcate de bucurie și fericire, de aceea, avem plăcerea să vă invităm la schimbul vesel de Crăciun: voi ne transmiteți urări, iar noi vă oferim cadouri!

Pentru a simplifica procesul, am pregătit un website pentru urări de Crăciun (http://xmas.ucoz.net/index/carte_postala/0-5) prin intermediul căruia puteți trimite cuvintele voastre pentru uCoz. Acesta este disponibil în 5 limbi, la alegere. Mai departe, trebuie să vă spunem câteva cuvinte despre cadourile pe care le oferim: printre altele, cea mai creativă felicitare va fi recompensată cu eliminarea banner-ului uCoz pentru 6 luni, iar cea mai frumoasă urare din rețelele sociale va primi un domeniu gratuit și un pachet premium pe un an!

Așteptăm cu drag urările voastre pe site!



Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 4:14 PM
Dragi uCozeri, La mulți ani încă o dată!

Suntem bucuroși să vă anunțăm rezultatele concursului de Crăciun, iar mai jos puteți vedea câștigătorii:

1. Cea mai neobișnuită urare - Ianiq Roma – primește un pachet premium pentru 6 luni!


Va urez ca in anul 2012 servicul uCoz sa fie foarte inalt, fie ca serverele dumneavoastra sa tina 1 Miliard de fani utilizatori uCoz Services ;)! Fie ca in anul 2012 bucuria dumneavoastra sa creasca ca si cum s-ar inregistra sute de utilizatori noi pe uCoz service, intr-o secunda. Fie ca toti lucratorii uCoz service sa simta caldura si bucurie in noul an 2012 si asa sa fie si in restul anilor. Fie ca uCoz service sa tina tot atita timp cit si bradul verde! I LOVE UCOZ.


.


2. Cea mai creativă urare - Constantin Răduț – este recompensată cu eliminarea banner-ului uCoz pentru 6 luni!


Draga uCoz,

Te-am descoperit, acum, in prejma marii sarbatori. Cu ajutorul tau am construit un site la care lucrez in fiecare zi pentru a-l face cat mai util si atractiv.
Ma bucur mult ca Mos Craciun mi-a facut acest cadou.
Iti doresc sa ai si tu sarbatori fericite si, in anul ce vine, sa ai si mai multe succese pe piata, pentru ca batalia-i mare.

Anul nou v-aduca-n toate,

Ninsa ramura de brad !

Mult noroc si sanatate,

Ninsa ramura de brad !

Sarbatori fericite!


3. Cea mai bună urare din rețelele sociale - din păcate nu am avut una, sperăm la anul!


Pentru a obține premiile, trimiteți vă rugăm un e-mail pe adresa 2012@ucoz.org , de la același e-mail cu care ați participat la concurs, punând la dispoziție adresa website-ului unde trebuie să primiți cadoul!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ProCessor
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:32 PM
Eu am pus pe site-ul meu o pagina/widget care redirectioneaza instant pe:Pagina cu urarile :D
Succes!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 2:07 AM
pffff.... si eu de ce nu stiam de concurs? sad
xXx_vasya_xXx
Postări: 185
Reputație: 8
Mesaj # 5 | 1:49 PM
Pacat , nici eu nu stiam sad
TvLive-HD "Posturi TV , Radio si Scoruri LIVE !"
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 1:57 PM
xXx_vasya_xXx, uite la data, e de anu trecut :))))
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 7 | 3:11 PM
ProCessor, xXx_vasya_xXx, concursul s-a desfășurat anul trecut. Anul acesta avem în desfășurare concursul uCoz City Grant însă, perioada de înscriere s-a încheiat.

Dacă vreți să câștigați pachete premium, domenii, precum și alte premii, vă recomand concursul I love uCoz, care se desfășoară permanent. Intrați acolo și înscrieți-vă!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Trimite-ne o urare și poți primi un cadou surpriză! (uCoz oferă cadouri!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: