• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Testimonial despre uCoz (Trimiteți un testimonial până pe 22 Septembrie)
Testimonial despre uCoz
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 3:24 PM
Pentru că suntem într-un proces general de actualizare a sistemului, vă invităm să ne trimiți un testimonial (mărturie) despre experiența pe care ai avut-o până acum în utilizarea uCoz. Câteva exemple în acest sens găsiți în pagina inferioară a www.ucoz.com, în această secțiune: http://screencast.com/t/8aaDDhkaZSz

Ce trebuie să faci?

Trimiți un testimonial despre sistemul uCoz și experiența originală pe care ai avut-o până acum în utilizarea sa până pe data de 22 Septembrie. (Poți vorbi de felul cum te-a ajutat sa te dezvolți profesional, ți-a adus un venit, cum vezi posibilitățile sistemului, etc);
Ne trimiți și o poză calitativă de-a ta pe care vom putea să o utilizăm pe pagina principală a uCoz;
Numele complet și ocupația (ex: student, web-developer, elev, inginer, director, etc);
Adresa completa a website-ului tău ce vrei să apară în Testimonial;
Expediezi toate aceste informații pe adresa: felicia @ ucoz.net (adresa e-mail fără spații);

Ce primești dacă Testimonialul tău este selectat?

Posibilitatea de a-ți afișa website-ul pe pagina principală a uCoz.ro;
Oportunitatea de a fi văzut de peste 30.000 de vizitatori în fiecare lună;
Un pachet “Avansat” cadou pentru o lună ;

Așteptăm Testimonialele cu mare drag! Dacă aveți întrebări, le așteptăm și pe ele aici.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
xXx_vasya_xXx
Postări: 185
Reputație: 8
Mesaj # 2 | 2:48 PM
Buna ideea , dar nu prea cred ca voi castiga , ca nu am avut niciodata sa castig din astea biggrin
TvLive-HD "Posturi TV , Radio si Scoruri LIVE !"
laurentiulaur1
Postări: 39
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 4:30 PM
Aş vrea site-ul pe pagina principală, dar e GROAZNIC. Şi nu mă refer la uCoz...
Căutăm ajutor cu materiale (fig.) aici.
Trenuri (încă selucrează, e nou) şi iar trenuri. (www.lumeatrenurilor.ucoz.net)
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 4 | 5:55 PM
xXx_vasya_xXx, laurentiulaur1, puteți încerca, șansele să câștigați sunt mari! Vă așteptăm cu mare drag
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
matrix3231
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 10:43 AM
Sistemul ucoz este unul extraordinar din toate punctele de vedere, care sunt direct legate de succesul unui site. Eu deocamdata am facut 2 site-uri in sistemul ucoz, respectiv culei.eu si sf-arsenie.com, amandoua fiind active.
Eu sunt web-developer si am lucrat cu mai multe platforme, dar cel mai mult imi place libertatea tehnica pe care o ofera sistemul ucoz. Eu recomand tuturor web-developer-lor sa isi indrepte atentia asupra acestui sistem complex si foarte mare, deoarece exista foarte multe module, chiar si de magazin online, care sunt extraordinar de eficiente si intuitive.
Pentru cei care sunt la inceput in sistemul ucoz, si daca au timp sa se acomodeze, recomand calduros sa se obisnuiasca cu acest sistem si nu vor regreta. Vor vedea pe parcurs ca merita tot efortul de a invata sa lucrezi cu acest sistem. Aici si acum, voi scrie doar un motiv, si anume: orice template de site din orice platforma din toata lumea care exista in prezent, precum joomla, drupal, wordpress etc. pot fi adaptate si eficientizate in sistemul ucoz.
Cei care doresc sa isi construiasca un site in sistemul ucoz ma puteti contacta pe adresa ddatabaze @ gmail.com (fara spatii)
Mult succes tuturor!!!
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 6 | 10:35 PM
Raver, cum crezi o sa mearga acest site pentru acest concurs Site ?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 7 | 0:42 AM
Flavi, pai urmează intrucțiunile de mai sus cu atenție și, dacă testimonialul e acceptat, site-ul respectiv este publicat acolo biggrin
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 8 | 3:24 AM
Raver, biggrin am transmis
xXx_vasya_xXx
Postări: 185
Reputație: 8
Mesaj # 9 | 3:12 PM
Deci cine a castigat ?
TvLive-HD "Posturi TV , Radio si Scoruri LIVE !"
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 10 | 1:34 PM
xXx_vasya_xXx, câștigătorii au fost anunțați prin e-mail iar Testimonial-urile lor vor apărea în următoarele zile pe pagina principală a uCoz.ro! Felicitărți tuturor celor participanți!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
nykus0r
Postări: 19
Reputație: -1
Mesaj # 11 | 12:21 PM
NESERIOSI..
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 12 | 2:37 PM
nykus0r, ne poti spune in urma carei situatii ai ajuns la aceasta concluzie?Fara argumente nu prea dai credibilitate cu o asemenea postare.
nykus0r
Postări: 19
Reputație: -1
Mesaj # 13 | 3:32 PM
pai am castigat la testmonial si nu imi vad site-ul pe ucoz.ro
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 14 | 4:02 PM
nykus0r, durează de la câteva zile până la două săptămâni actualizarea paginilor principale și introducerea Testimonialurilor pe website, din momentul încheierii concursului. Acestea sunt operațiuni programate și prioritizate într-o anumită ordine. Ceilalți utilizatori uCoz îți pot confirma faptul că au primit premiile câștigate de-a lungul timpului, chiar dacă uneori au existat anumite întârzieri. De Exemplu, aici, în cadrul concursului uCoz City Grant. Mulțumim pentru înțelegere!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
nykus0r
Postări: 19
Reputație: -1
Mesaj # 15 | 11:58 AM
Au trecut 2 saptamani, nu vad niciun rezultat sad
sad :( sad :( sad :( sad

Adăugat (28/10/2013, 10:58 AM)
---------------------------------------------
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Testimonial despre uCoz (Trimiteți un testimonial până pe 22 Septembrie)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: