• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Nominalizați uCoz în Critics Choice CMS Awards 2013
Nominalizați uCoz în Critics Choice CMS Awards 2013
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 1 | 10:01 AM
Dragi utilizatori uCoz!


Ne dorim ca uCoz să ia parte la Premiile Critics Choice CMS organizate de CMS Critic şi ne-am bucura dacă am avea şi suportul vostru!

Actualmente, etapa de nominalizare este deschisă – vă rugăm să propuneţi platforma uCoz la categoriile din care consideraţi că aceasta face parte. Marea majoritate a utilizatorilor (incluzând aici şi echipa noastră) ne văd ca un constructor de website-uri, alţii ca o soluţie potrivită pentru forum, ca o platformă pentru comerţ online sau ca un CMS găzduit. Ce este important: modul în care vedeţi voi uCoz şi cum îl utilizaţi, de aceea, vă invităm să alegeți alegeţi o categorie (sau mai multe) pentru nominalizare:

1. Urmaţi acest link.

2. Completaţi câmpurile: numele şi adresa dvs de e-mail



Completaţi câmpul cu numele platformei - uCoz Website Builder



şi alegeţi o categorie (sau mai multe**)
** în cazul în care alegeţi mai multe categorii vă rugăm să vă asiguraţi ca acestea să fie din cadrul aceleiaşi coloane – în caz contrar, există riscul ca nominalizarea să nu fie luată în considerare.



3. Daţi click pe butonul "Submit".

Şi asta e tot! Fiecare nominalizare este importantă pentru noi! Vă mulţumim!
Atașamente: 4830486.png (8.6 Kb) · 6948986.png (6.4 Kb) · 9190744.png (19.1 Kb)

Good things come to those who wait!
Joker6185
Postări: 145
Reputație: 3
Mesaj # 2 | 2:02 AM
Felicia, Am dat o nominalizare , intrebarea e : Nu putem sa dam mai multe nominalizari ca sa cistige? completam alt nume si alt email ca doar nu ne cere sa confirmam emailul sau altceva . As vrea sa ajut uCoz cu tot ce pot
http://CMovies.net Priveşte filme online CMovies
YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 3 | 12:55 PM
Joker6185, Nu este permis acest lucru .
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 7:18 PM
Joker6185, poti ajuta doar daca dai link-ul la prieteni sa completeze.
downloadmovie
Postări: 48
Reputație: 5
Mesaj # 5 | 9:33 PM
Thank you, your nomination has been submitted.
Succes!

Coltu Vesel -Un Colt al Veseliei!
Nu stiu multe , dar sunt dispus sa invat!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 6 | 0:28 AM
Joker6185, sugerez sa fim corecți 100% și, cel mai bine, să trimitem link-ul prietenilor prin rețelele sociale (FB, Twitter, G+, Yahoo Mess, etc).
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Nominalizați uCoz în Critics Choice CMS Awards 2013
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: