• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Control Panel-ul este acum și in limba română!
Control Panel-ul este acum și in limba română!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 1:17 PM
Dragi prieteni şi utilizatori!

Avem plăcerea să vă anunţăm traducerea în limba română a interfeței Control Panel (Panoul de Control)!
Astfel, www.ucoz.ro este un sistem complet funcțional în limba română, de la secțiunile principale, până la partea de administrare, răspunzând astfel nevoilor tuturor utilizatorilor săi. Crearea de site-uri, blog-uri, forum-uri sau magazine online va fi mult mai facilă de acum înainte, pentru toate persoanele cu un calculator și o conexiune la internet.

Pentru a activa Panoul de Control în limba română, trebuie să mergeți la secțiunea General=> Login to Control Panel iar, odată autentificați, puteți selecta “Română” din partea dreaptă sus.

Sperăm să vă bucurați de noua interfață și să dezvoltați cât mai multe proiecte online interesante!

Echipa uCoz Servicii Web

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 2 | 1:28 PM
Foarte eficient , de acum toti utilizatorii uCoz din Romania se vor descurca mai usor tongue respect
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 3 | 2:09 PM
A iesit super, felicitari respect
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 2:31 PM
tricoloru nostru i-mi pare putin neordinar
aha... e prea ingust biggrin

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 5 | 3:31 PM
In sfarsit , o sa imi fie greu pana ma obisnuiesc cu control panel in romana , eram obisnuit in engleza , oricum un pas imens al Ucoz-ului in Romania cool
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 6 | 6:18 PM
Va multumim! Speram sa va placa, mai sunt cateva mici retusuri de facut dar, de saptamana viitoare, va arata impecabil. Va recomandam sa-l folositi asa cum vi se pare mai confortabil: romana, engleza, etc.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 7 | 8:59 PM
Sper ca in curand sa avem oportunitatea de a ajuta cat mai multe persoane care folosesc si o sa folosesca uCoz in limba romana wink
SimpluHG
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 1:30 PM
Acum chiar e cea mai frumoasa platforma. Totusi mi se pare ciudat acum in romana, dar ma acomodez repede. Frumos, felicitari:D
Ciucurashu
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 2:46 AM
Buna seara vreau in primu rand sa va felicit pentru site si in al doilea rand vin cu o intrebare care ma macina de mult vreau sa fac site-uri dar nu sunt convins ca renteaza as vrea sa stiu daca am cv de castigat dupa realizarea un site complet, adica primesc vreun ban in functie de vizitatorii sau clickurile efectuate pe site-ul meu ?
As fii foarte incantat daca mi-ati putea raspunde va multumesc !
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 10 | 2:53 AM
Ciucurashu, Este al 2-lea post pe care il faci int-un topic care nu isi are rostul mesajul tau ! Daca ai nevoie de ajutor il legatura cu asta fa un nou topic ! Si vezi ca ti-am raspuns unde ai lasat prima data mesaj.
sorynik
Postări: 146
Reputație: -1
Mesaj # 11 | 3:12 PM
Poi ucoz sa extins foate mult si in Romania si cred ca era si timpul :X
laurentiulaur1
Postări: 39
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 8:00 PM
Raver, uCoz nu este chiar tradus în intregime. De exemplu, când modificăm un şablon prin editorul vizual HTML, toate funcţiile de acolo sunt în engleză. biggrin biggrin biggrin
Căutăm ajutor cu materiale (fig.) aici.
Trenuri (încă selucrează, e nou) şi iar trenuri. (www.lumeatrenurilor.ucoz.net)
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 13 | 2:57 PM
laurentiulaur1, mulțumim pentru observație. Vom investiga și remedia situația în cel mai scurt timp posibil!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
laurentiulaur1
Postări: 39
Reputație: 0
Mesaj # 14 | 12:16 PM
Citat (Raver)
laurentiulaur1, mulțumim pentru observație. Vom investiga și remedia situația în cel mai scurt timp posibil!

Nu mă aşteptam la acest răspuns... surprised

Căutăm ajutor cu materiale (fig.) aici.
Trenuri (încă selucrează, e nou) şi iar trenuri. (www.lumeatrenurilor.ucoz.net)
Material modificat de laurentiulaur1 - Sâmbătă, 22/06/2013, 12:18 PM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 15 | 12:29 PM
laurentiulaur1, am verificat situația și, se pare, fac parte din semnele care, momentan, nu vor fi traduse. Sper că îți poți desfășura activitatea cu ușurință în continuare.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Control Panel-ul este acum și in limba română!
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: