• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Libraria Demiurg (librarie online creata cu uCoz)
Libraria Demiurg
cro1981
Postări: 25
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 5:19 PM
www.librariademiurg.com si va stau la dispozitie cu informatii daca aveti nevoie despre cum se construieste un magazin online.
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 2 | 12:19 PM
Salut , nu vreau sa te critic dar aici se publica tutoriale , sfaturi , intrebari si raspunsuri la intrebari , nu se face reclama la site-uri biggrin
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 1:42 PM
Salutare!

Cro, este bine de ştiut cum funcţionează un magazin online prin ucoz, pentru toţi cei interesaţi. Aşteptăm impresii de la tine, cu privire la funcţionarea acestuia. alături de eventuale sfaturi!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 4 | 6:43 PM
da si eu as fi interesat de cum lucreaza e-shopul de la ucoz adica .....despre modalitati de plata, personalizare,ceva erori, etc:)
de exemplu cum tu ai pus pe www.librariademiurg.com foldere la categorii se pot pune si poze si asa mai departe
sunt interesat de un magazin online de ceva vreme dar inca nu m-am hotarat ce si de unde....
daca as stii cate ceva despre e-shopul ucoz ar fi super, asa ca sa pot compara optiunile:)
eu as vrea sa pun proiecte pentru mobiliier pe el si nu stiu exact daca o sa mearga treaba de aceea nu vreau foarte costisitor, pretul ucoz fiind foarte bun.
dar nu stiu multe detalii despre:)...
mersi mult

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 5 | 6:56 PM
Chibo, niste video-uri poate te ajută , dacă nu înţelegi ceva întreabă. happy
Ferry
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 9:27 AM
www.librariademiurg.com RESPECT
Super tare
La "Mini-chat" era marfa sa ai si un icon sa se paota vedea cand esti online, sa stie eventualul cumparatator daca primeste raspuns la informatia lui in timp util sau nu.
Vreau sa imi fac si eu un magazin si cred ca am sa am nevoie de mai multe informatii,
dar pana atunic ce pot sa zic ... decat RESPECT
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Libraria Demiurg (librarie online creata cu uCoz)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: