• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Albumele Foto » Modificarea denumirii albumului
Modificarea denumirii albumului
fieraria_dunuta
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 12:06 PM
buna, sunt un novice in domeniul dat. am un site dar nu stiu cum sa-l administrez. Pentru inceput as vrea sa modific denumirea albumelor. Sunt 2 pozele mele si familia mea. Va rog sa ma ajutati cry
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 2 | 12:44 PM
fieraria_dunuta, te duci in cpanelul site-ului tau ---->albume foto --->administrarea categoriilor ----->si acolo gasesti cele 2 categori ,poti sa stergi si sa iti faci tu altele sau poti sa le editezi biggrin
fieraria_dunuta
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 12:00 PM
acum e si mai rau. Am sters cele doua albume pozele mele si familia mea
am creat doua sectiuni dar nu pot pune poze in ele. Albume nu am si cind imi cere sa aleg sectiunea nu o pot adauga. Am ramas fara poze si fara albume dar cu doua sectiuni goale. Va rog ajutati-ma cry cry cry
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 4 | 12:57 PM
fieraria_dunuta, asta din cauza ca nu le-ai facut bine
trebuie sa creezi categori nu sectiuni, aveai in partea stanga adaugati sectiune iar in partea dreapta categorie noua
trebuie sa creezi categorie nu sectiune happy
te duci in cpanelul site-ului tau ---->albume foto --->administrarea categoriilor --->iar partea dreapta ai categorie noua si de acolo creezi categorie

fieraria_dunuta
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 11:02 AM
Daniel mersi mult , am reusit smile smile smile
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Albumele Foto » Modificarea denumirii albumului
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: