• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » SABLONUL CUMPARAT
SABLONUL CUMPARAT
molysdress
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:04 PM
Buna ziua,
Acum cateva zile am platit un sablon : http://ucoztemplates.com/shop/158/desc/women-secret cu tot cu instalarea template-ului...pana acum, nu am primit absolut nici o informatie cu privire la cuparatura mea sau la stadiul paginii...

Ce se intampla in continuare???

Multumesc!
Mihaela sad
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 2:55 PM
molysdress, scrie acolo mai bine.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 3:56 PM
molysdress, template-ul a fost re-expediat pe adresa de e-mail. Verifică te rog în Inbox, Spam, Junk, sigur îl vei găsi!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
molysdress
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 4:21 PM
Hi,
Here is your template.
Your website http://molysdress.com/ is not available. So we can't install the template on it. Please provide a correct website URL within uCoz CMS.

Thank you!

--
Best regards,
Olga Urbanas

uCoz Web Service

Cred ca problema este urmatoarea: cred ca am creat eu website-ul si nu l-am sters...sa-l sterg sa se poate crea altul ? sau? :(( imi pare rau...dar chiar sunt 0 la asa ceva...
Multumesc mult pt raspuns!!!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 5:42 PM
molysdress, creează-ți un website gratuit pe www.ucoz.ro, la care să ai extensia molydress.ucoz.com. După ce ai creat site-ul, atașează domeniul respectiv (molysdress.com) -> presupun că l-ai achiziționat deja.

Astfel, domeniul poți să-l atașezi folosind acest tutorial.

O altă variantă e să trimiți e-mail imediat cu adresa website-ului proaspăt creat în sistemul ucoz (cel cu molydress.ucoz.com) în reply-ul mailului anterior și ei o să-ți instaleze șablonul. Ulterior, vei putea atașa domeniul propriu de tipul molydress.com. Dacă mai ai nevoie de alte informații, dă-ne de știre.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
molysdress
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 2:05 PM
Buna ziua din nou smile

Am dat replay cu adresa websiteului ce l-am creat : molysdress.ucoz.com si nici un raspuns.
Am ramas oare si cu banii dati si fara problema rezolvata?

Multumesc!
Mihaela
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 7 | 2:23 PM
molysdress, programul echipei care gestionează acel proiect este Luni - Vineri. Dacă ai dat e-mailul vineri seară, spre exemplu, situația va fi rezolvată în decursul zilei de luni.

Totuși, dacă dorești să rezolvi rapid, poți să instalezi șablonul respectiv singură, urmând cu atenție acest tutorial. Este destul de simplu!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
molysdress
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 2:53 PM
smile am inteles asta, din prima. Doar ca, stii, am platit aia 5 dolari :)) pt instalare.
Daca aveam timp, as fi facut totul singura si nu mi-as fi milogit atat!
In plus am dat reply joi !!!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 9 | 6:32 PM
molysdress, dacă mai ai puțină răbdare, îți promit că luni se rezolvă biggrin
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » SABLONUL CUMPARAT
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: