Mesaj # 1 | 3:28 AM
Doresc sa creez un site al blocului in care locuiesc. Am sa prezint aici, in mare, ce as dori sa contina acest site si in functie de aceste date sa mi se raspunda daca il pot creea aici. Este pentru prima data cand vreau sa fac un site, de aceea va rog sa ma scuzati daca intrebarile mele vor parea simpliste. Din motive de confidentialiatea informatiilor doresc ca site-ul sa fie facut pe doua nivele, sa zic asa. Un nivel de acces pentru toata lumea si un nivel de acces numai pentru locatarii blocului. Informatiile pentru locatari vor fii atat informatii text cat si fisiere PDF (ale documentelor scanate- contracte , facturi, tabele cu intretinerea, etc.,documente word si excel transformate in PDF), fotografii.
Nu stiu daca mai exista facut vreun site cu o astfel de destinatie, dar presupun ca exista. De aceea daca cineva doreste sa imi sugereze cum sa structurez mai bine un astfel de site voi accepta cu mare placere orice propunere. Am si eu cate idei despre ce ar trebui sa contina in detaliu acest site, dar le voi prezenta pe parcursul discutiei pe care o vom purta aici.

Multumesc