• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Intrebare Domeniu
Intrebare Domeniu
cosmin931
Postări: 25
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:03 PM
Salut am si eu o intrebare despre ste ... am un site exemplu xxx.ucoz.com daca imi iau un domeniu xxx.net pun ns-urile cand intri pe xxx.ucoz.com te redirectioneaza catre xxx.net ??? sau o sa ai 2 siteuri cu aceeasi interfata ?
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 2 | 0:52 AM
cosmin931, pui NS : NS1: ns1.ucoz.net, NS2 : ns2.ucoz.net şi da poţi avea două site-uri cu aceeaşi interfaţă sau poţi să setezi să intrii doar pe xxx.net.
cosmin931
Postări: 25
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 6:35 PM
Ok mersi mult as vrea sa setez cum sa intru doar pe xxx.net sau cand intri pe xxx.ucoz.com sa te redirectioneze pe xxx.net :P

As mai avea o intrebare daca pun pe domeniu siteul o sa mai am in josul paginii "Copyright MyCorp © 2012 | Creatorul gratuit de site-uri - uCoz" si imi va mai aparea reclamele acele din dreapta sus ? ...
Material modificat de cosmin931 - Joi, 16/02/2012, 6:42 PM
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 10:59 PM
cosmin931, pentru a sterge reclamele uCoz intri in Control panel --> pe pagina principala gasesti --> Ajustare banner şi drepturi de autor uCoz --> sus in colt gasesti "[ Dezactivare banner ]" --> si platesti pentru ce reclama vrei sa o stergi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Intrebare Domeniu
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: